0

NUTRILON 1 AR 800 g

Speciální počáteční kojenecké mléko. Při ublinkávání. Od narození.
Více informací
Nutrilon
Skladem
523,00 Kč Vč. DPH

(0,65 Kč g)

Počet
- +

NUTRILON 1 AR 800 g

Nutrilon AR je jediné mléko kombinující unikátní směs složek s unikátním procesem výroby. Nutrilon 1 AR 800g obsahuje karubin, přírodní vlákninu, která zahustí kojenecké mléko, tím, že absorbuje vodu, díky čemuž mléko zůstává v žaludku. Toto je základní doporučené dietní opatření při ublinkávání.
Nutrilon

Parametry

EAN
8590340129179
Léková forma
Prášek
Velikost balení
800 g
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Nutricia
Jak mléko připravit? 1. Umyjte si ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí. 2. Převařte kojeneckou vodu, nechte ji vychladnout cca na 40 °C. 3. Vodu vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu. 4. Prášek do vody přidejte pomocí přiložené odměrky. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky. 5. Uzavřete láhev a ihned ji důkladně protřepte nejprve v horizontální poloze zleva doprava (10 vteřin) a po té ve svislé poloze shora dolů (10 vteřin), než se prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou. Počkejte 3-5 minut, než mléko zhoustne. Savička bude potřebovat větší otvor. 6. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a podávejte.
Laktóza (z mléka/mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový/ repkový, slunečnicový/slnečnicový), sušené odtučněné mléko/odtučnené mlieko, demineralizovaná syrovátková bílkovina (z mléka)/srvátková bielkovina (z mlieka), galaktooligosacharidy (z mléka/ mlieka), karubin/karobová guma 3,5 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvátkovej bielkoviny (z mléka/ mlieka), fosforečnan vápenatý, rybí olej, syrovátková bílkovina/srvátková bielkovina (z mléka/ mlieka), fruktooligosacharidy, olej z Mortierella alpina, cholin/cholín chlorid, citran draselný, citran sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, chlorid hořečnatý/horečnatý, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), inositol/inozitol, taurin/taurín, uhličitan vápenatý, síran železnatý, L-tryptofan/tryptofán, síran zinečnatý/zinočnatý, L-askorban sodný, L-karnitin/karnitín, DL-α-tokoferyl acetát, sodná sůl/soľ uridin 5‘-monofosfátu, cytidin/cytidín 5‘-monofosfát, antioxidant (askorbyl palmitát), adenosin/adenozín 5‘-monofosfát, D-pantothenát/ pantotenát vápenatý, sodná sůl/soľ inosin/inozín 5‘-monofosfátu, nikotinamid/ nikotínamid, sodná sůl/soľ guanosin/guanozín 5‘-monofosfátu, síran měďnatý/meďnatý, DL- α-tokoferol, retinyl palmitát, thiamin/tiamín hydrochlorid, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, riboflavin/riboflavín, kyselina pteroylmonoglutamová/ pteroylmonoglutámová (kyselina listová), jodid draselný, síran manganatý/mangánatý, seleničitan sodný, fytomenadion/fytomenadión, cholekalciferol, D-biotin/biotín, kyanokobalamin/ kyanokobalamín.
Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Výrobek je určený pro zvláštní výživu kojenců od narození. Nutrilon 1 AR, potravina pro zvláštní lékařské účely v prášku, je nutričně kompletní kojenecká výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni. Výrobek musí být používán pod lékařským dohledem. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osob kvalifikovaných ve výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, a to v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Způsob použití a další info na obalech. Tento produkt by neměl být užíván předčasně narozenými dětmi. Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro zvláštní lékařské účely.

NUTRILON 1 AR 800 g

523,00 Kč