0

NUTRILON 1 AR 800 g

Speciální počáteční kojenecké mléko. Při ublinkávání. Od narození.
Více informací
NUTRILON
Skladem
562,00 Kč Vč. DPH

Možnosti doručení

Zásilkovna79 Kč
Osobní odběr Kounicovazdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
PPL Parcelshop79 Kč
DPD Pickup79 Kč
Česká pošta Balíkovna79 Kč
Česká poštazdarma
PPLzdarma
DPDzdarma
Počet
- +

Nutrilon AR je jediné mléko kombinující unikátní směs složek s unikátním procesem výroby. Nutrilon 1 AR 800g obsahuje karubin, přírodní vlákninu, která zahustí kojenecké mléko, tím, že absorbuje vodu, díky čemuž mléko zůstává v žaludku. Toto je základní doporučené dietní opatření při ublinkávání.
NUTRILON

Parametry

EAN
8590340129179
8590340129179
Léková forma
Prášek
Velikost balení
800 g
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Nutricia
Jak mléko připravit? 1. Umyjte si ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí. 2. Převařte kojeneckou vodu, nechte ji vychladnout cca na 40 °C. 3. Vodu vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu. 4. Prášek do vody přidejte pomocí přiložené odměrky. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky. 5. Uzavřete láhev a ihned ji důkladně protřepte nejprve v horizontální poloze zleva doprava (10 vteřin) a po té ve svislé poloze shora dolů (10 vteřin), než se prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou. Počkejte 3-5 minut, než mléko zhoustne. Savička bude potřebovat větší otvor. 6. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a podávejte.
Laktóza (z mléka/mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový/ repkový, slunečnicový/slnečnicový), sušené odtučněné mléko/odtučnené mlieko, demineralizovaná syrovátková bílkovina (z mléka)/srvátková bielkovina (z mlieka), galaktooligosacharidy (z mléka/ mlieka), karubin/karobová guma 3,5 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvátkovej bielkoviny (z mléka/ mlieka), fosforečnan vápenatý, rybí olej, syrovátková bílkovina/srvátková bielkovina (z mléka/ mlieka), fruktooligosacharidy, olej z Mortierella alpina, cholin/cholín chlorid, citran draselný, citran sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, chlorid hořečnatý/horečnatý, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), inositol/inozitol, taurin/taurín, uhličitan vápenatý, síran železnatý, L-tryptofan/tryptofán, síran zinečnatý/zinočnatý, L-askorban sodný, L-karnitin/karnitín, DL-α-tokoferyl acetát, sodná sůl/soľ uridin 5‘-monofosfátu, cytidin/cytidín 5‘-monofosfát, antioxidant (askorbyl palmitát), adenosin/adenozín 5‘-monofosfát, D-pantothenát/ pantotenát vápenatý, sodná sůl/soľ inosin/inozín 5‘-monofosfátu, nikotinamid/ nikotínamid, sodná sůl/soľ guanosin/guanozín 5‘-monofosfátu, síran měďnatý/meďnatý, DL- α-tokoferol, retinyl palmitát, thiamin/tiamín hydrochlorid, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, riboflavin/riboflavín, kyselina pteroylmonoglutamová/ pteroylmonoglutámová (kyselina listová), jodid draselný, síran manganatý/mangánatý, seleničitan sodný, fytomenadion/fytomenadión, cholekalciferol, D-biotin/biotín, kyanokobalamin/ kyanokobalamín.
Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Výrobek je určený pro zvláštní výživu kojenců od narození. Nutrilon 1 AR, potravina pro zvláštní lékařské účely v prášku, je nutričně kompletní kojenecká výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni. Výrobek musí být používán pod lékařským dohledem. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osob kvalifikovaných ve výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, a to v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Způsob použití a další info na obalech. Tento produkt by neměl být užíván předčasně narozenými dětmi. Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro zvláštní lékařské účely.

NUTRILON 1 AR 800 g

562,00 Kč