0

MEDINDEX GeloRevoice pastilky do krku třešeň mentol 20 ks

Pastilky s příjemnou jemně třešňovou a mentolovou příchutí rychle a efetktivně odstraňují podráždění, pálení v krku a chrapot.
Více informací
Medindex

Velikost balení:

20 ks
10 ks
Skladem
191,00 Kč Vč. DPH

(9,55 Kč ks)

Počet
- +

MEDINDEX GeloRevoice pastilky do krku třešeň mentol 20 ks

Při cucání GeloRevoice® pastilek do krku se uvolňuje speciální hydrogel komplex s kyselinou hyaluronovou. Hydrogel komplex dobře přilne na sliznici a vytváří na podrážděných místech ochranný film. Díky unikátnímu složení minerálů a mírnému pěnivému efektu stimuluje pastilka (intenzivnější) tvorbu slin, což je velmi důležité pro zajištění konstantního působení hydrogel komplexu v ústech a krku. Podrážděná sliznice se tak může regenerovat a dochází ke zmírnění příznaků jako chrapot, podráždění, škrábání/pálení v krku a suchost sliznice, které způsobují bolest v krku.
Medindex

Parametry

EAN
4029125103102
Léková forma
Pastilky
Velikost balení
20 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 6 let
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
Pohl Boskamp
3844827
3844827
Dle potřeby, i několikrát za den, nechte volně rozpustit v ústech 1 GeloRevoice® pastilku do krku, např. každé 2–3 hodiny. Maximálně 6 pastilek denně. Doporučujeme užívat po jídle. Pastilky nežvýkejte a ni nepolykejte.
Xantanová guma, karbomer a kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný).Další složky: isomalt, sodium hydrogen carbonate (hydrogenuhličin sodný), xylitol, citric acid (kyselina citronová), macrogol, aroma (třešeň, mentol), potassium monohydrogen phosphate (hydrogenfosforečnan draselný), zinc stearate (stearan zinečnatý), silica (křemík), sukralosa. GeloRevoice® pastilky do krku neobsahují složky živočišného původu, lepek ani laktózu.

MEDINDEX GeloRevoice...

191,00 Kč