0

BARNYS HypnoX L-tryptofan a bylinky 30 kapslí

Pro snadnější usínání, zklidnění mysli, hlubší spánek a odpočinek. Obsahuje 5 vitaminů skupiny B obohacených o extrakt z listů zeleného čaje. Vhodné i pro vegany.
Více informací
Barnys
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

BARNYS HypnoX L-tryptofan a bylinky 30 kapslí

Všechny složky tohoto produktu byly pečlivě vybrány s přihlédnutím k jejich pozitivnímu vlivu na lidský organizmus. Kombinace 12 aktivních složek s jedinečnými vlastnostmi umožňuje docílit jejich vzájemného působení v oblasti podpory zdravé spánkové hygieny. Kombinace tradičně užívaných rostlin kozlíku, chmele, meduňky, mučenky, levandule, extraktu z listů zeleného čaje s obsahem L-theaninu a vitaminů skupiny B navodí pocit relaxace, zklidnění mysli a podpoří přirozený a zdravý spánek. Kompletní složení doplňuje aminokyselina L-tryptofan. Přítomný L-tryptofan hraje významnou roli v tvorbě melatoninu, hormonu spánku a má tak pozitivní vliv na náladu a spánek.
Barnys

Parametry

EAN
8594205340099
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
30 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Biopol GN
Dospělí užívají 1 kapsli půl hodinu až 1 hodinu před spaním. Kapsle se polyká celá a zapije se dostatečným množstvím vody.

1 kapsle: plnidlo (maltodextrin, hydroxypropylmethylcelulosa), extrakt z květů mučenky pletní (Passiflora incarnata) 4:1 100mg, extrakt z šištic chmele otáčivého (Humulus lupulus) 4:1 100 mg, extrakt z květů meduňky lékařské (Melissa officinalis) 5:1 100 mg, extrakt z kořene kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) ≥ 0,8 % kyseliny valerové 15:1 70 mg, L-tryptofan 50 mg, extrakt z natě levandule úzkolisté (Lavandula angustifolia) 4:1 40 mg, protispékavá látka (stearan hořečnatý), L-theanin [extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis) 25:1] 5 mg, niacin (vitamin B3, nikotinamid) 4 mg (25 % RHP), thiamin (vitamin B1, thiamin-hydrochlorid) 1 mg (91 % RHP), riboflavin (vitamin B2) 0,7 mg (50 % RHP), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 0,7 mg (50 % RHP), vitamin B12 (kyanokobalamin) 1,25 µg (50 % RHP).  RHP – referenční hodnota příjmu.

Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy! Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Dbejte na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl! Výrobek není určen pro děti a osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte při známé přecitlivosti na některou složku produktu. Nedoporučuje se užívat současně s alkoholem, jinými léky nebo doplňky stravy se sedativním účinkem jako například třezalka tečkovaná. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

BARNYS HypnoX L-tryptofan a...

261,00 Kč