0

3M NEXCARE ColdHot Therapy Pack Mini 11 x 12 cm

Určen k povrchovému ochlazování nebo zahřívání. Chlad pomáhá mírnit otoky, záněty a bolest. Teplo pomáhá tlumit bolest, zklidňuje a uvolňuje. Gel je netoxický a bezpečný pro celou rodinu. oučástí balení je ochranný obal na gelový obklad, který umožňuje snadnou a rychlou aplikaci a zvyšuje ochranu pokožky.
Více informací
3M
Skladem
164,00 Kč Vč. DPH

(164,00 Kč ks)

Počet
- +

3M NEXCARE ColdHot Therapy Pack Mini 11 x 12 cm

Obklady lze používat studené nebo teplé a jsou určitým řešením pro pacienty, kteří dávají přednost přírodní terapii bez použití léčiv. Chladit je lze v mrazáku nebo v chladničce. Ohřívat je lze v horké vodě nebo v mikrovlnné troubě. Studený obklad se používá při bolestech zubů, akutních poraněních (pohmožděniny, podvrtnutí, drobné otoky), horečce (není určen ke snížení tělesné teploty), krvácení z nosu a na otoky po injekcích nebo po bodnutí hmyzem. Teplý obklad lze použít při zánětu dutin, artritidě zápěstí či revmatické artritidě nebo jen k zahřátí rukou.
3M

Parametry

EAN
5902658066092
Léková forma
Termo obklad
Velikost balení
1 ks
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
3M
3982981
3982981
Aby došlo k rovnoměrnému rozložení tepelného účinku je třeba obklad vhodně vytvarovat. Před aplikací na pokožku gelový obklad vždy vložte do přiloženého obalu nebo do čistého ručníku. Obklad nechte působit na postiženou oblast tak dlouho, dokud je to příjemné. Jakmile gelový obklad vychladne na pokojovou teplotu, znovu ho ohřejte.

3M NEXCARE ColdHot Therapy...

164,00 Kč