0

3M NEXCARE ColdHot Therapy Pack Comfort 11 x 26 cm

Určen k povrchovému ochlazování nebo zahřívání. Chlad pomáhá mírnit otoky, záněty a bolest. Teplo pomáhá tlumit bolest, zklidňuje a uvolňuje. Gel je netoxický a bezpečný pro celou rodinu. Součástí balení je ochranný obal na gelový obklad, který umožňuje snadnou a rychlou aplikaci a zvyšuje ochranu pokožky.
Více informací
3M
Skladem
268,00 Kč Vč. DPH

(268,00 Kč ks)

Možnosti doručení

DPD99 Kč
Zásilkovna79 Kč
PPL99 Kč
Osobní odběr Kounicovazdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
Česká pošta79 Kč
PPL Parcelshop79 Kč
DPD Pickup79 Kč
Česká pošta Balíkovna79 Kč
Počet
- +

3M NEXCARE ColdHot Therapy Pack Comfort 11 x 26 cm

Obklady lze používat studené nebo teplé a jsou určitým řešením pro pacienty, kteří dávají přednost přírodní terapii bez použití léčiv. Chladit je lze v mrazáku nebo v chladničce. Ohřívat je lze v horké vodě nebo v mikrovlnné troubě. Studený obklad se používá na podvrtnutí kotníku, namožené svaly nohou či paží po sportovních výkonech, otoky v důsledku zhmoždění, například kolene, nebo na natažené vazy. Teplý obklad je vhodný při svalových křečích v pažích či rukou v důsledku opakovaných pohybů, například při hraní tenisu nebo golfu, při ztuhlosti kolen nebo svalů na nohou, artritidě či revmatické artritidě (bez akutního zánětu), například v zápěstí.
3M

Parametry

EAN
4054596535503
Léková forma
Termo obklad
Velikost balení
1 ks
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
3M
Aby došlo k rovnoměrnému rozložení tepelného účinku je třeba obklad vhodně vytvarovat. Před aplikací na pokožku gelový obklad vždy vložte do přiloženého obalu nebo do čistého ručníku. Obklad nechte působit na postiženou oblast tak dlouho, dokud je to příjemné. Jakmile gelový obklad vychladne na pokojovou teplotu, znovu ho ohřejte.
Produkt je zdravotnickým prostředkem. Vždy si prosím pečlivě prostudujte návod k použití (byl-li vydán) a informace o jeho bezpečném používání.

3M NEXCARE ColdHot Therapy...

268,00 Kč