0

NUTRILON 2 Prosyneo H.A. 800 g

Pokračovací kojenecké mléko od narození. Receptura s citlivě naštěpenou bílkovinou, bez palmového oleje. 6-12 měsíců.
Více informací
Nutrilon
Skladem
644,00 Kč Vč. DPH

(0,80 Kč g)

Počet
- +

NUTRILON 2 Prosyneo H.A. 800 g

Inovativní receptura pokračovacího kojeneckého mléka Nutrilon 2 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance byla vyvinuta na základě pokročilého výzkumu mateřského mléka. Obsahuje mléčnou bílkovinu naštěpenou na malé části, komplex SYNEO™a také esenciální živiny včetně vitamínů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Balení je praktické a splňuje vysoké požadavky na hygieničnost. SYNEO™- kombinace probiotik (Bifidobacterium breve) a prebiotik GOS/FOS. Navíc je složení obohaceno o vitamíny C a D pro podporu imunity a nenasycené mastné kyseliny omega-3 (ALA a DHA) pro podporu rozvoje mozku. Vhodné pro děti, které mají speciální výživové potřeby.V tmavěmodrém obalu s moderním designem. Speciální plastový pásek uvnitř obalu zajišťuje jednodušší a hygienickou manipulaci s práškem. Pro snadné zarovnání odměrky a přesné dávkování.
Nutrilon

Parametry

EAN
5391522475441
Léková forma
Prášek
Velikost balení
800 g
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Nutricia
4745817
4745817
1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Pro zachování příznivých účinků Bifidobacterie breve v kojeneckém mléce dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně obalu) vlijte do vysterilizované láhve. 2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku v přední části víčka. 3. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně obalu). Ihned po uzavření láhve ji krátce protřepejte ve svislé poloze. 4. Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
Laktóza (z mléka), hydrolyzovaná syrovátková bílkovina (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový, slunečnicový), galaktooligosacharidy (z mléka) 9,2 %, emulgátory (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou, lecitiny), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, rybí olej, hydrogenfosforečnan draselný, chlorid hořečnatý, chlorid cholinu, chlorid sodný, olej z Mortierella alpina, kyselina L-askorbová, chlorid draselný, inositol, taurin, síran železnatý, Bifidobacterium breve M16-V, L-karnitin, síran zinečnatý, cytidin 5´-monofosfát, sodná sůl uridin 5´- monofosfátu, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5´-monofosfát, sodná sůl inosin 5´-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-α-tokoferyl acetát, sodná sůl guanosin 5´-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Bifidobacterium breve M-16V 3x107 cfu/g.

NUTRILON 2 Prosyneo H.A. 800 g

644,00 Kč