0

NUTRILON 2 Profutura Cesarbiotik 800 g

Pokračovací kojenecké mléko. Pro miminka, která se narodila císařským řezem a nemohou být plně kojena. Výživově kompletní receptura. Od ukončeného 6. měsíce.
Více informací
Nutrilon
Skladem
601,00 Kč Vč. DPH

(0,75 Kč g)

Počet
- +

NUTRILON 2 Profutura Cesarbiotik 800 g

Unikátní kombinace probiotik (Bifidobakterie breve) a prebiotik GOS/FOS. Oligosacharid mateřského mléka 2'FL (2´fukosyllaktóza). Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému. Nenasycené mastné kyseliny omega-6 (ARA) a omega-3 (ALA a DHA) - ALA (kyselina alfa-linolenová) přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy. Bez palmového oleje. Praktické a plně recyklovatelné balení.
Nutrilon

Parametry

EAN
8718117612857
Léková forma
Prášek
Velikost balení
800 g
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Nutricia
4733094
4733094
1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Pro zachování příznivých účinků Bifidobacterie breve v kojeneckém mléce dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně obalu) vlijte do vysterilizované láhve. 2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku v přední části víčka. 3. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně obalu). Ihned po uzavření láhve ji důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze. 4. Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 8,9 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), mléčná bílkovina, fruktooligosacharidy 0,6 %, rybí olej, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, olej z Mortierella alpina, citronan sodný, 2´fukosyllaktóza, chlorid cholinu, citronan draselný, chlorid hořečnatý, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), taurin, inositol, Bifidobacterium breve M-16V, síran železnatý, síran zinečnatý, sodná sůl uridín 5‘-monofosfátu, cytidín 5´-monofosfát, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferyl acetát, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Bifidobacterium breve M-16V 3x107 cfu/g.

NUTRILON 2 Profutura...

601,00 Kč