0

TUSSIREX pastilky proti kašli

Pastilky pro všechny druhy kašle, při nachlazení a s tím spojenou bolest v krku. Pomáhájí jak při suchém a dráždivém kašli tak při vlhkém, produktivním průduškovém kašli.
Více informací
TUSSIREX
Skladem
149,00 Kč Vč. DPH

(7,45 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

TUSSIREX pastilky proti kašli

TUSSIREX pastilky, působí proti kašli u všech druhů kašle při nachlazení navíc zmírňují i bolest v krku. Obsahují výtažky z medu a z pruskurníku lékařského, látky obsažené v pruskurníku lékařském vykazují kombinovaný účinek, působící na různé druhy kašle.Tyto látky přilnou na zanícenou sliznici a vytváří ochraný, zvláčňující film, zmírňují pocit šimrání a škrábání v krku, zmírňují bolest v krku usnadňují polykání. Slizové látky obsažené v pastylkách hydratují sliznici a ředí hlen. Pastilky Tussirex proti kašli jsou vhodné i při bolesti v krku z hlasové zátěže a to pro děti od 6 let a dospělé . Bez laktózy a lepku.
TUSSIREX

Parametry

EAN
8594060896595
Cesta podání
Do dutiny ústní
Léková forma
Pastilky
Velikost balení
20 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek

Specifické reference

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1-2 pastilky až 4x denně (maximální denní dávka 8 pastilek). Děti od 6 do 11 let užívají 1 pastilku až 4x denně (maximální denní dávka 4 pastilky). Pastilky nechte cucáním volně rozpustit v ústech.

1 pastilka obsahuje 125 mg suchého výtažku z proskurníku lékařského, 125 mg medu.

Další složky: arabská guma, maltitol, kyselina citronová, sukralóza, pomerančové aroma, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, čištěná voda.

TUSSIREX pastilky proti kašli

149,00 Kč