0

Fytofem harmony+control 90 tablet

Přípravek určený pro ženy po čtyřicítce. Ubývající hormonální aktivita se projevuje řadou nepříjemných přáznaků. Fytofem obsahuje tři komplexy přírodních látek, menirálů a vitaminů, které pomáhají tyto potíže řešit.
Více informací
Fytofem

Velikost balení:

90 ks
30 ks
Skladem u dodavatele
620,00 Kč Vč. DPH

(6,89 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Fytofem harmony+control 90 tablet

Doplněk stravy s unikátní kombinací přírodních fytoestrogenů a fytoserotoninu plus tři komplexy rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů. Je vyvinutý speciálně pro ženy od 40. roku věku. Pomáhá opět najít fyzickou a duševní harmonii a získat kontrolu na váhou.
Fytofem

Parametry

EAN
8594169223025
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
90 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

Užívejte 1 tabletu denně nejlépe večer a zapíjejte vodou.
Hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulóza, oxid hořečnatý, extrakt z listu a květu jetele lučního, sojové izoflavonoidy, extrakt z guarany, extrakt z kořene kozlíku lékařského, kroskarmelosa sodná sůl, oxid zinečnatý, protispékavá látka stearan hořečnatý, extrakt ze smldince chlupatého, pantothenát vápenatý, cholekalciferol (vitamin D3), pyridoxin hydrochlorid, extrakt z kořene ploštičníku hroznovitého, chlorid chromitý hexahydrát, seleničitan sodný pentahydrát. Potah tablety: stabilizátor hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý, stabilizátor polyvinylpyrolidon, protispékavá látka talek, stabilizátor triethylcitrát, barvivo chlorofyl.

Fytofem harmony+control 90...

620,00 Kč