0

Favea Femiflavon Forte 60 tablet

Výrobek je určený pro ženy středního věku. Díky extraktu z červeného jetele a jerlínu japonského je zejména vhodný pro zmírnění silných potíží při přechodu (menopauze).
Více informací
Skladem u dodavatele
579,00 Kč Vč. DPH

(9,65 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Favea Femiflavon Forte 60 tablet

Výrobek je určený pro ženy středního věku. Díky extraktu z červeného jetele a jerlínu japonského je zejména vhodný pro zmírnění silných potíží při přechodu (menopauze).n n Červený jetel napomáhá vypořádat se s projevy menopauzy, jako jsou návaly, pocení, neklid a podrážděnost. Vitamín B? přispívá k regulaci hormonální aktivity, což je v období menopauzy zvláště důležité. Kyselina listová, vitamín B? a vitamín B?? přispívají k snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín D přispívá k udržení zdravého stavu kostí, svalů, zubů a imunitního systému. Léty prověřený ostropestřec podporuje zdraví jater a příznivě ovlivňuje jaterní funkce. Pravidelné používání přípravku dodává ženám středního věku blahodárný pocit životní pohody, vitality a komplexní péče.

Parametry

EAN
8595067108179
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
60 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

1 tabletu 1-2x denně, po jídle. Doporučujeme dlouhodobé užívání.
aktivní látky: uvedeny v tabulcen n přídatné látky: plnidla (mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza), látky protispékavé (hořečnaté soli mastných kyselin, talek), stabilizátory (polydextróza, polyvinylpyrolidon), kukuřičný škrob, barviva (uhličitan vápenatý, oxidy a hydroxidy železa), odpěňovač (polyethylenglykol).n n n n Aktivní látky v 1 tbl. mg/tbl. %DRHP*n Směs izoflavonoidů – extrakt z červeného jetele (Trifolium pratense L.) a jerlínu japonského (Sophora japonica L.) n 40 n -n Extrakt z vinné révy (Vitis vinifera) 50 -n Extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum L. Gaertn) n 50 n -n Vitamín B₆ (pyridoxin-hydrochlorid) 4 286n Kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová) 400 µɡ 200n Vitamín D₃ (Cholekalciferol) 5 µɡ 100n Vitamín B₁₂ kyanokobalamin) 2 µɡ 80n *DRHP- denní referenční hodnota příjmu

Favea Femiflavon Forte 60...

579,00 Kč