0

TEREZIA Menopauza 60 kapslí

Kombinace přírodních složek houby maitake a 6 bylin, které příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy před i během období menopauzy.
Více informací
Skladem u dodavatele
329,00 Kč Vč. DPH

(5,48 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

TEREZIA Menopauza 60 kapslí

TEREZIA menopouza přípravek s kombinací bylin pro hormonální rovnováhu. Obsahuje 6 bylin: ROZCHODNICI RŮŽOVOU, KOTVIČNÍK ZEMNÍ, ŘEBŘÍČEK OBECNÝ, DRMEK OBECNÝ, HRUŠTICE JEDNOSTRANNÁ, KONTRYHEL OBECNÝ a houbu TRSNATEC LUPENITÝ. Tato kombinace přispívá ke zmírnění příznaků menopauzy, pomáhá udržet pohyblivost a pružnost kloubů, přispívá k hormonální rovnováze žen během klimakteria, přispívá k obnovení tělesné a duševní pohody, působí při fyzickém napětí, pomáhá udržovat komfort před a během menstruačního cyklu a má uklidňující účinek na nervový systém.

Parametry

EAN
8594006898225
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
60 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy
Bez lepku
Ano

Specifické reference

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

1 kapsle obsahuje 310 mg směsi MENOPAUZA [prášek sušeného plodu drmku obecného (Vitex agnus-castus) 56 mg, sušená nať hruštice jednostranné (Orthilia secunda), sušený extrakt kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) 50 mg, extrakt nati kontryhele obecného (Alchemilla vulgaris), sušená nať kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) 42 mg, sušený prášek celé houby maitake/trsnatec lupenitý (Grifola frondosa), sušený extrakt řebříčku obecného (Achillea millefolium)]. Obal kapsle: želatina.

TEREZIA Menopauza 60 kapslí

329,00 Kč