0

COLFARM Hepacol Total 30 tablet

obsahuje kombinaci bylinných výtažků na dobré trávení a pročištění organismu (ostropestřec, artyčok) s cholinem a vitaminy skupiny B a vitaminem E. Ostropestřec a artyčok mají blahodárné účinky na játra a příznivě ovlivňují trávicí procesy. Vitaminy skupiny B napomáhají normálnímu energetickému metabolismu.
Více informací
Colfarm
Brzy skladem
171,00 Kč Vč. DPH

(5,70 Kč ks)

Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

COLFARM Hepacol Total 30 tablet

Ostropestřec mariánský přispívá k optimální funkci jater, pomáhá také při trávení a pročištění těla, působí jako antioxidant – chrání jaterní buňky před oxidačním poškozením, napomáhá přirozené obranyschopnosti a přispívá k normální hladině cukru v krvi.Artyčok pomáhá při trávení,harmonizuje střevní trakt, přispívá k normální funkci jater a podporuje detoxikaci organismu, působí jako antioxidant a pomáhá udržovat normální hladinu krevních tuků.Cholin se řadí mezi vitaminy skupiny B, přispívá k udržení normální funkce jater a příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a homocysteinu.Thiamin, niacin, riboflavin, kyselina pantothenová, vitaminy B6 a B12 přispívají ke správnému energetickému metabolismu.Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.
Colfarm

Parametry

EAN
8595643423689
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
30 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Colfarm
4694981
4694981
1 tableta 2x denně
Celulóza, cholin, L-ornitin L-aspartát, extrakt z artyčoku, extrakt ze semen ostropestřce mariánského, hydroxypropylmethylcelulóza, hořečnaté soli mastných kyselin; DL-alfa-tokoferyl acetát, sodná sůl karboxymethylcelulózy, nikotinamid, oxid titaničitý, oxid křemičitý, D-pantothenát vápenatý, polyethylenglykol, kyanokobalamin, polyvinylpyrrolidon, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, mastné kyseliny, arabská guma, kyselina pteroylmonoglutamová.

COLFARM Hepacol Total 30...

171,00 Kč