0

Paralen Grip horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků

Odstraňuje příznaky chřipky a nachlazení, jako jsou: horečka, ucpaný nos, bolest hlavy, bolest v krku. Nezpůsobuje ospalost. Bez umělých barviv. Pro dospělé a dospívající od 12 let.
Více informací
Paralen
Skladem
161,00 Kč Vč. DPH

(13,42 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Paralen Grip horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků

PARALEN® GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a fenylefrinu. Zatímco paracetamol působí proti bolesti a horečce, fenylefrin uvolňuje dýchací cesty. Přípravek je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku a bolesti svalů a kloubů. Navíc pomáhá při rýmě, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tím usnadňuje dýchání.

Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.

PARALEN® GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Paralen

Parametry

SUKL název
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ POMERANČ A ZÁZVOR 500MG/10MG POR PLV SOL SCC 12
SUKL kód
0254472
EAN
8595116527920
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Prášek
Velikost balení
12 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
12
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Výrobce
Zentiva, k. s.
Indikační skupina
Analgetica, antipyretica

Specifické reference

Dospělí, včetně starších osob a dospívajících od 12 let: 1 sáček maximálně 4× denně rozpuštěný v šálku horké (nikoli vařící) vody. Podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem. Jednotlivé dávky se podávají vždy nejdříve po 4 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin. Přípravek užívejte pouze tehdy, když příznaky chřipky nebo nachlazení doprovází ucpaný nos nebo zánět vedlejších nosních dutin. Přípravek nepoužívejte bez porady s lékařem déle než 7 dnů. Pokud obtíže po léčbě neustupují, zhoršují se nebo přetrvávají více než 3 dny, vyhledejte lékaře a poraďte se o dalším postupu. Během těhotenství a kojení se použití přípravku PARALEN® GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor nedoporučuje. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození funkce jater.

Léčivé látky: paracetamolum a phenylephrini hydrochloridum

Pomocné látky: povidon 25, kyselina vinná, dihydrát natrium-citrátu, bezvodá kyselina citronová, kyselina askorbová obalená ethylcelulosou, draselná sůl acesulfamu, pomerančové aroma v prášku, zázvorové aroma v prášku, barvicí směs MicroCap P-21-WSS-P-125 červená, sacharóza

Paralen Grip horký nápoj...

161,00 Kč