1

Favea Bactoral 16 tablet

První orální probiotikum pro doplnění přátelské mikrobioty krku, dutiny ústní a středouší. Obsahuje patentované probiotikum a vitamín D na podporu imunity.
Více informací
Bactoral
Skladem
394,00 Kč Vč. DPH

(24,63 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Favea Bactoral 16 tablet

Obsahuje probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12, která tvoří BLIS peptidy salivaricin A2 a salivaricin B tzv. bakteriociny. Tato bakterie dokáže zaujmout strategické pozice v dutině ústní, nosohltanu a středouší a dokáže vytěsnit nežádoucí druhy. Studie dokazují, že Bactoral je schopen kolonizovat horní část dýchacích cest již 3 dny po prvním podání a je možno ho detekovat ještě 32 dní po vysazení.n n Kdy užívat Bactoral?n n 1) Vždy, když potřebujete doplnit přátelský orální mikrobiom do dutiny ústní, nosohltanu nebo středouší.n 2) Po doužívání antibiotik pro dodání a stabilizaci ústního mikrobiomu.
Bactoral

Parametry

EAN
8595244310357
Cesta podání
Do dutiny ústní
Léková forma
Tablety
Velikost balení
16 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 3 let
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

1 tableta denně, nechat volně pomalu rozpustit v ústech. Ideální je užití preparátu těsně před spaním. Po užití tablety nejíst a nepít. Pro rychlejší nástup účinku je možné užívat 2 tablety denně (1 ráno, 1 večer, vždy po jídle).n Vždy doporučujeme využívat celé balení. Poté je možné užívání přerušit na cca měsíc a opět kúru opakovat. Před začátkem zimní sezóny a v průběhu zimy (říjen-březen), je možné Bactoral užívat dlouhodobě 1 tbl. denně bez přerušení.
Aktivní látky v 1 tabletě: Streptococcus salivarius K12 (2 x10 9CFU*) n *CFU - colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky) n Složení: plnidlo (fruktóza, maltodextrin), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin), protihrudkující látka (oxid křemičitý

Favea Bactoral 16 tablet

394,00 Kč