0

MATCHA TEA Harmony BIO zelený čaj 30x2 g

Bio Matcha Tea Harmony obsahuje 30 kusů 2g sáčků. Díky nim vydrží originální a jemně mletý japonský Matcha Tea neustále čerstvý a jednotlivé porce není třeba odměřovat.
Více informací
Matcha tea
Brzy skladem
303,00 Kč Vč. DPH

(5,05 Kč g)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

MATCHA TEA Harmony BIO zelený čaj 30x2 g

Bio Matcha Tea Harmony je nejoblíbenější balení japonského matcha na trhu. Originální japonský Matcha Tea je z hlediska nutričních hodnot přibližně 10x silnější, než běžný zelený čaj a obsahuje velký podíl antioxidantů, aminokyselin a teofylinu. Teofylin je čajový kofein, který se, na rozdíl od toho v kávě, uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin, což má příznivější vliv na lidský organismus. Matcha Tea je jediný čaj, který obsahuje zhruba 30 % vlákniny. Čaj se pěstuje v japonských oblastech Shizuoka a Aichi.
Matcha tea

Parametry

EAN
8594169250502
Léková forma
Prášek
Velikost balení
60 g
Režim výdeje
Čaje a rostlinné přípravky
Výrobce
Kyosun
Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně. Ideálním pomocníkem pro přípravu Matcha Tea je šejkr, popřípadě uzavíratelná láhev. Do nádoby nasypte 2 g sáček Matcha Tea, zalijte studenou vodou a řádně protřepejte. Při přípravě horkého nápoje převařte vodu a nechte ji zchladnout. Její teplota by neměla přesáhnout 70 °C. Postupujte stejně jako u studeného Matcha Tea.
100% bio zelený čaj matcha

MATCHA TEA Harmony BIO...

303,00 Kč