0

Walmark Pupalalka PLUS 500 mg s vitaminem E 90 tobolek

Olej z pupalky dvouleté pomáhá udržovat pružnost, jemnost a celkové zdraví pokožky a podporuje optimální komfort před a během menstruace. Vitamin E se podílí na ochraně buněk před oxidativním stresem.
Více informací
Skladem
233,00 Kč Vč. DPH

(2,59 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Walmark Pupalalka PLUS 500 mg s vitaminem E 90 tobolek

Pupalka dvouletá je rostlina s vysokou koncentrací esenciální polynenasycené mastné kyseliny GLA, která je obecně zodpovědná za významné prospěšné vlastnosti pupalky, především na krásu. Produkt Pupalka dvouletá 500 mg podporuje komfort před a během menstruace, navíc obsahuje vitamin E pro antioxidační ochranu. Účinky hlavních složek •Olej z pupalky dvouleté pomáhá udržovat pružnost, jemnost a celkové zdraví pokožky a podporuje optimální komfort před a během menstruace. •Olej z pupalky dvouleté dále podporuje imunitní a kardiovaskulární systém. •Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem způsobeným škodlivými volnými radikály.

Parametry

EAN
8596024015189
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tobolky
Velikost balení
90 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

Užívejte 2x denně 2 tobolky, nejlépe po jídle. Zapijte tekutinou.

Olej z pupalky dvouleté (10 % GLA) 2000 mg, vitamin E 2,7 mg ve 4 tobolkách. Pupalka dvouletá (Oenothera biennis-olej ze semen), želatina, glycerin, D-alfa-tokoferol.

 

Walmark Pupalalka PLUS 500...

233,00 Kč