0

Pharmaton Geriavit Vitality 50+ 100 tablet

Vyvážená kombinace vitaminů a minerálů se ženšenem (G115®). Podporuje vitalitu, fyzickou i psychickou kondici a obranyschopnost organizmu.
Více informací
Pharmaton
Skladem
757,00 Kč Vč. DPH

(7,57 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Pharmaton Geriavit Vitality 50+ 100 tablet

Ženšen G115® je standardizovaný přírodní výtažek, který pomáhá udržovat vytrvalost, pocit energie a vitality, fyzické a psychické pohody. Přispívá k odolnosti organismu vůči stresu. Kyselina panthotenová, niacin, riboflavin, vitamíny B6 a B12 podporují normální energetický metabolizmus a snížení únavy a vyčerpání. Biotin, niacin, vitamíny B6 a B12 podporují normální psychickou činnost a činnost nervové soustavy. Vitamíny A, C, D, měď, selen a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému. Mangan, měď, selen a vitamín E přispívají k ochraně před oxidativním stresem.
Pharmaton

Parametry

EAN
3664798029604
Léková forma
Tablety
Velikost balení
100 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Rottendorf
4504404
4504404
Doporučená dávka pro dospělé osoby je 1 tableta užívaná spolu s jídlem po dobu 1 měsíce. V případě potřeby lze prodloužit užívání maximálně na 3 měsíce. Užívejte 1 potahovanou tabletu denně, zapijte dostatečným množstvím tekutiny a přednostně užívejte ráno, nejlépe při snídani.
Mikrokrystalická celulóza, oxid hořečnatý, L-askorbát vápenatý (vitamín C), laktóza , suchý extrakt z kořene ženšenu Panax ginseng CA Meyer, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), síran zinečnatý, síran železnatý, polyvinylpolypyrolidon, nikotinamid (niacin), retinyl palmitát (vitamín A), sacharóza, rybí želatina, kukuřičný škrob, alfa-tokoferol, polyvinylalkohol, protispékavá látka: sodné, draselné a vápenaté soli mastných kyselin, pyridoxin-hydrochlorid (vitamín B6), mastek, thiamin mononitrát (vitamín B1), cholekalciferol (vitamín D), modifikovaný škrob, sacharóza a triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, askorbát sodný a alfa-tokoferol, oxid křemičitý, síran měďnatý, riboflavin (vitamín B2), vanilín a čokoláda, kyanokobalamin (vitamín B12), seleničitan sodný, D-biotin, kyselina listová (vitamín B9). Aleregeny: Obsahuje arašídový olej, prášek ze sójového lecitinu, rybí želatinu a laktózu z mléka.

Pharmaton Geriavit Vitality...

757,00 Kč