0

BARNYS OSTEOeffect 325 g

Mořský komplex minerálů a vitamínů pro podporu normální funkce kostí a kloubů. Vhodné pro ženy v období před, v průběhu a po menopauze, osoby vyšších věkových kategorií, osoby s nedostatečnou fyzickou aktivitou a sedavým způsobem života či nevhodnými stravovacími návyky.
Více informací
Barnys
Brzy skladem
393,00 Kč Vč. DPH

(1,21 Kč g)

Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

BARNYS OSTEOeffect 325 g

Obsahuje Barny’s Sea Complex - unikátní recepturu vyrobenou z mořských řas. Jedná se o komplex bioaktivních minerálů a dalších hodnotných látek speciálně sestavených tak, aby fungovaly jako celek pro maximální účinek na lidské kosti.
Barnys

Parametry

EAN
621629902263
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Prášek
Velikost balení
325 g
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Biopol GN
Užívejte 1 odměrku denně rozpuštěnou ve vodě. V období zvýšených nároků dospělých osob na příjem živin je možné užívat 2 odměrky denně. Lze ochutit ovocnou šťávou nebo džusem.

1 odměrka (4,8 g): Trehalosa, Barny´s Sea Complex – Mořský komplex minerálů [uhličitan vápenatý, z toho vápník 412 mg, 52 % RHP ; uhličitan hořečnatý, z toho hořčík 28 mg, 8 % RHP)], L-lysin hydrochlorid, methylsulfonylmethan 99,5% 109 mg, L-askorban sodný (vitamin C 80 mg, 100 % RHP), citronan zinečnatý (zinek 6,6 mg, 66 % RHP), glukonan měďnatý (měď 0,5 mg, 53 % RHP), cholekalciferol (vitamin D3 2 µg, 44% RHP), nosiče (modifikovaný kukuřičný škrob, sacharosa, kokosový olej), antioxidanty (L-askorban sodný, DL-α-tokoferol), protispékavá látka (oxid křemičitý). Obsah jódu max 12 µg (8 % RHP). RHP - referenční hodnota příjmu.

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Po otevření uchovávejte dobře uzavřené. Trehalosa je zdrojem glukosy.

BARNYS OSTEOeffect 325 g

393,00 Kč