0

ALFALEX rektální čípky 10 ks

K léčbě příznaků spojených s hemoroidálním onemocněním. Pomáhá od svědění, pálení, ekzému či prasklin. Působí přímo v místě postižení a jeho účinek je komplexní.
Více informací
ALFALEX
Skladem
150,00 Kč Vč. DPH

(6,00 Kč g)

Možnosti doručení

DPD99 Kč
Zásilkovna79 Kč
PPL99 Kč
Osobní odběr Kounicovazdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
Česká pošta79 Kč
PPL Parcelshop79 Kč
DPD Pickup79 Kč
Česká pošta Balíkovna79 Kč
Počet
- +

ALFALEX rektální čípky 10 ks

Alfalex obsahuje unikátní kombinaci hlavní složky sukralfátu, rostlinných extraktů (vilín virginský, heřmánek a měsíček lékařský) a osvědčených maziv (lanolín a kakaové máslo). Trojitý efekt Alfalexu zajišťuje zmírnění příznaků hemoroidálního onemocnění a podporuje léčbu hemoroidů. Vytváří ochrannou vrstvu na pokožce, podporuje hojení a snižuje riziko vzniku prasklin.
ALFALEX

Parametry

EAN
5995327175829
Cesta podání
Rektální
Léková forma
Mast
Velikost balení
25 g
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
Egis Pharmaceuticals Ltd.
1 – 2x denně dle návodu k použití.
Výrobek obsahuje sukralfát, kakaové máslo, lanolin (rostlinného původu), Witespol W25 (čípkový zákald), výtěžek z měsíčku, výtěžek z heřmínku, výtažek z listu vilínu (Hamamelis).
Pokud se příznaky nezlepší do 1-2 týdnů, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte při přecitlivělosti na lanolin nebo jinou obsaženou složku přípravku. Nepoužívejte na krvácející hemoroidy. Jedná se o zdravotnický prostředek. Před použitím si vždy pečlivě přečtěte informace o přípravku a je-li součástí tak i návod k použití.

ALFALEX rektální čípky 10 ks

150,00 Kč