0

RHINO HORN Konvička na výplach nosu červená

K výplachu nosu slanou vodou. Pomáhá při obtížích s ucpaným nosem následkem rýmy, nachlazení nebo alergií.
Více informací
Rhino Horn
Skladem
240,00 Kč Vč. DPH

(240,00 Kč ks)

Počet
- +

RHINO HORN Konvička na výplach nosu červená

Působí jako prevence a léčba při akutních a chronických zánětech nosních dutin i vedlejších nosních dutin. U osob trpících chronickou alergickou rýmou (zejména v důsledku alergie na pyl a prach) dojde při výplachu nosu k odstranění alergenů, a tím ke zmírnění obtíží. Výplach nosu je vhodný i při nadměrném vysychání nosní sliznice. Pravidelná hygiena nosu pomocí vlažné slané vody zvyšuje imunitu nosní sliznice, která je pak odolnější vůči bakteriálním a virovým infekcím. Pomáhá zotavení po chirurgických zákrocích v oblasti nosu.
Rhino Horn

Parametry

EAN
7090001498251
Cesta podání
Nosní
Léková forma
Konvička
Velikost balení
1 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 5 let
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
Yogaprosess
Slaný roztok naléváme pomocí konvičky do jedné nosní dírky a druhou dírkou jej necháme vytékat ven. Postup zopakujeme i u druhé nosní dírky. Jemným vysmrkáním pak odstraníme přebytek roztoku. Vhodné i pro děti od cca 5 let věku za přítomnosti dospělé osoby.
Produkt je vyroben z tvrdého plastu (PEHD), recyklovatelného a šetrného k životnímu prostředí. Materiál je schválený pro styk s potravinami. Rhino Horn byl úspěšně testován dle nařízení EU REACH na přítomnost tzv. látek vzbuzujících mimořádné obavy (SVHC - substances of very high concern). Rhino Horn konvička neobsahuje ftaláty, kadmium ani bisfenol A (BPA).
Zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

RHINO HORN Konvička na...

240,00 Kč