0

Levopront 60 mg 10 tablet

Přípravek Levopront, tablety patří mezi antitusika, což jsou léčivé přípravky tlumící kašel.
Více informací
Levopront
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

Levopront 60 mg 10 tablet

Léčivá látka obsažená v přípravku - levodropropizin - mírní kašel. Rychlá úleva od suchého kašle. Tablety Levopront tlumí kašel bez ovlivnění centra kašle v mozku - působí přímo v dýchacích cestách a současně napomáhají přirozené očistě dýchacích cest. Přípravek je určen na suchý dráždivý neproduktivní kašel. Tablety jsou určené pro dospělé a dospívající od 12 let. Vhodné i pro alergiky.
Levopront

Parametry

SUKL kód
0136666
EAN
8024825000269
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
10 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 12 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Antitussica

Specifické reference

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.\n \n Pokud lékař neurčí jinak, je doporučeno toto dávkování:\n \n Dospělí a dospívající starší 12 let užívají 1 tabletu 3krát denně s intervalem mezi dávkami alespoň 6 hodin. Půlicí rýha není určena k rozlomení tablety.\n \n Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.\n \n Užívejte přípravek, dokud kašel nevymizí, nebo podle doporučení lékaře, nejdéle však po dobu 2 týdnů. Užívání po dobu delší než 2 týdny je možné pouze na doporučení lékaře.
Přípravek Levopront, tablety obsahuje léčivou látku levodropropizinum. Jedna tableta obsahuje levodropropizinum 60 mg.\n Pomocnými látkami jsou: monohydrát laktózy, mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymetylškrobu (typ A), magnesium-stearát.

Levopront 60 mg 10 tablet

131,00 Kč