0

Levopront sirup 120 ml

Přípravek Levopront sirup patří mezi antitusika, což jsou látky tlumící kašel.
Více informací
Levopront
Skladem
139,00 Kč Vč. DPH

(139,00 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Levopront sirup 120 ml

Přípravek Levopront sirup patří mezi antitusika, což jsou látky tlumící kašel. Léčivá látka obsažená v přípravku - levodropropizin - mírní kašel bez ovlivnění centra kašle. Rychlá úleva od suchého kašle. Sirup Levopront tlumí kašel bez ovlivnění centra kašle v mozku - působí přímo v dýchacích cestách a současně napomáhá přirozené očistě dýchacích cest. Přípravek je určen na suchý dráždivý neproduktivní kašel. Sirup má příchuť třešně a je určené nejen pro dospělé, ale i pro děti od 2 let. Vhodné i pro alergiky.
Levopront

Parametry

SUKL název
LEVOPRONT 6MG/ML SIR 1X120ML
SUKL kód
0107231
EAN
8024825000153
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Sirup
Velikost balení
1 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 2 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Antitussica

Specifické reference

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.\n \n Pokud lékař neurčí jinak, je doporučeno toto dávkování:\n \n Dospělí a děti starší 12 let věku:\n 10 ml (což odpovídá 60 mg levodropropizinu) 3krát denně s intervalem mezi dávkami alespoň 6 hodin.\n \n Děti starší 2 let:\n 10 - 20 kg tělesné hmotnosti - 3krát denně 3 ml sirupu s intervalem mezi dávkami alespoň 6 hodin,\n 20 - 30 kg tělesné hmotnosti - 3krát denně 5 ml sirupu s intervalem mezi dávkami alespoň 6 hodin.\n \n Při otevírání lahvičky silně zatlačte na uzávěr a zároveň s ním otáčejte proti směru hodinových ručiček.\n \n Levopront sirup je možné naředit polovinou sklenice vody.\n Přípravek užívejte mezi jídly a zapijte dostatečným množstvím vody.\n \n Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 14 dnů.
Léčivou látkou je levodropropizinum, 1 ml kapek (tj. 20 kapek) obsahuje 60 mg levodropropizinu.\n Pomocnými látkami jsou propylenglykol, xylitol, sodná sůl sacharinu, methylparaben, aroma lesních plodů, anýzové aroma, kyselina citronová, čištěná voda.

Levopront sirup 120 ml

139,00 Kč