0

BROMHEXIN KM 12 mg/ml kapky 50 ml

Oblíbené kapky bromhexinu obohacené o éterické oleje, bez alkoholu, cukru a barviv. Zkapalňují a rozpouští hlen při onemocnění dýchacích cest a usnadňují jeho vykašlávání.
Více informací
BROMHEXIN KM

Velikost balení:

50 ml
30 ml
Skladem
176,00 Kč Vč. DPH

(3,52 Kč ml)

Možnosti doručení

Wolt dopravazdarma
PPL Parcelshop79 Kč
Zásilkovna65 Kč
Česká pošta Balíkovna69 Kč
Osobní odběr Pražákovazdarma
Osobní odběr Kounicovazdarma
Česká poštazdarma
PPLzdarma
GLSzdarma
Počet
- +

Bromhexin 12 KM perorální kapky, roztok je lék, který se používá při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu. Bromhexin je syntetický derivát rostlinné účinné látky Vasicin. Podporuje vylučování hlenu – snižuje jeho viskozitu a aktivuje řasinkový epitel. Působí sekretolyticky a sekretomotoricky. Zvyšuje účinnost antibiotik tím, že zlepšuje postup antibiotik do bronchiálního sekretu. Varianta bez alkoholu, bez cukru a bez barviv. Vhodná i pro děti již od 2 let.
BROMHEXIN KM

Parametry

SUKL kód
10225
EAN
4030031890048
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapky
Velikost balení
50 ml
Určeno pro
Dospělé
Věk od
Od 2 roku
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Expirace
30.06.2027
Děti od 2 – 6 let: 3x denně 8 kapek. Děti od 6 – 14 let a pacienti s váhou pod 50 kg 3x denně 15 kapek. Dospělí a mladiství od 14 let: 3x denně 15 – 30 kapek. Lék je třeba dostatečně zapíjet vodou a nekombinovat s antitusiky (přípravky na léčbu suchého, dráždivého kašle).
Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum 12 mg v 1 ml roztoku.Pomocnými látkami jsou propylenglykol, glycerol, levomenthol, silice máty rolní, fenyklová silice, anýzová silice.
Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje bromhexini hydrochloridum. Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.

BROMHEXIN KM 12 mg/ml kapky...

176,00 Kč