0

BOIRON Osmobiotic flora baby kapky 5 ml

Probiotika s kombinací pečlivě vybraných a prověřených mikrobiálních kmenů s technologií mikroenkapsulace. Pro děti od 1 měsíce, suspenze v lahvičce o objemu 5 ml s kapátkem.
Více informací
BOIRON
Skladem
223,00 Kč Vč. DPH

(44,60 Kč ml)

Možnosti doručení

DPD99 Kč
Zásilkovna79 Kč
PPL99 Kč
Osobní odběr Kounicovazdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
Česká pošta79 Kč
PPL Parcelshop79 Kč
DPD Pickup79 Kč
Česká pošta Balíkovna79 Kč
Počet
- +

BOIRON Osmobiotic flora baby kapky 5 ml

Společnost BOIRON představuje přípravek Osmobiotic Flora Baby, doplněk stravy pro děti od 1 měsíce se speciální kombinací dvou pečlivě vybraných a prověřených mikrobiálních kmenů: Bifidobacterium breve BR03 (DSM 16604) – 250 milionů v každé denní dávce Lactobacillus casei LC03 (DSM 27537) – 250 milionů v každé denní dávce Tyto kmeny jsou jednotlivě zpracovány pomocí technologického postupu mikroenkapsulace, díky kterému jsou chráněny před působením žaludečních kyselin a odolnější než mikrobiální kmeny bez mikroenkapsulace. Tak se větší množství životaschopných mikroorganismů dostane do střeva.
BOIRON

Parametry

EAN
3352712008674
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapky
Velikost balení
5 ml
Určeno pro
Děti
Věk od
Od 1 měsíce
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Probiotical
Děti od 1 měsíce: 5 kapek jednou denně po dobu 15 dnů. V případě potřeby lze zopakovat. Před použitím lahvičku důkladně protřepejte. Kapky podávejte lžičkou, jejíž velikost odpovídá věku dítěte, nebo je přimíchejte do studeného či vlažného jídla. Přítomnost pevných částic v suspenzi po protřepání lahvičky je zcela běžná. Nepodávejte přípravek kapátkem přímo do úst dítěte. Kapátko nečistěte, abyste předešli mikrobiálnímu znečištění.
Kukuřičný olej; plnidlo: maltodextrin; mikroenkapsulované mikrobiální kmeny: Bifidobacterium breve BR03 (DSM 16604) – 250 milionů v každé denní dávce. Lactobacillus casei LC03 (DSM 27537) – 250 milionů v každé denní dávce.
Přípravek Osmobiotic Flora Baby je doplněk stravy. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doporučujeme osobám s vážnou imunitní nedostatečností nebo chronickým onemocněním, aby se před použitím tohoto doplňku stravy poradily se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

BOIRON Osmobiotic flora...

223,00 Kč