0

Biopron forte 30 tobolek

Biopron® Forte je probiotický komplex s kvasinkou Saccharomyces boulardii, laktobacily a prebiotiky. Pomáhá podporovat přirozenou rovnováhu střevní mikrobioty, nejen na cestách.Tři aktivní složky = trojí doplnění střevní mikrobiotyVe vysoké denní dávce 10 miliard CFU*. Pro dospělé a děti již od ukončeného 6. měsíce.Biopron® Vaše denní dávka probiotik, nejen na cesty.
Více informací
Biopron
Skladem
279,00 Kč Vč. DPH

(9,30 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Biopron forte 30 tobolek

Biopron Forte je potravinový doplněk, kombinace dvou probiotických kmenů. S. Boulardii, Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus rhamnosus, probiotický komplex obohacený o probiotickou kvasinku Saccharomyces boulardii a prebiotika. Každá z těchto složek plní ve střevní mikroflóře svou specifickou roli, pro obnovu přirozené střevní mikloflóry.
Biopron

Parametry

EAN
8596024012591
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tobolky
Velikost balení
30 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
6 měsíců
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

Dospělí a děti od 3 let: 1 tobolka 1-2x denně při jídle. Děti od 6 měsíců do 3 let užívají vysypaný obsah 1 tobolky denně společně s jídlem nebo nápojem.
  • směs probiotik, želatina, fruktooligosacharidy, inulin, stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo)
  • denní dávka (= 2 tobolky) obsahuje Probiotický komplex: Saccharomyces boulardii, Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus rhamnosus 10x10*9 CFU* a Fruktooligosacharidy 144,0 mg
  • * CFU = počet živých mikroorganismů tvořících kolonie

Biopron forte 30 tobolek

279,00 Kč