0

Walmark Optitensin 60 tablet

S výtažkem z listů olivovníku evropského přispívá k udržení správných hodnot krevního a cévního tlaku. Jako přírodní antioxidant chrání organizmus před volnými radikály.
Více informací
Skladem
284,00 Kč Vč. DPH

(4,73 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Walmark Optitensin 60 tablet

OptiTensin® je kvalitní prémiový produkt na přírodní bázi obsahující extrakt z olivového listí standardizovaný na oleuropein. Olivovník (Olea europaea) je stálezelený strom, který patří mezi nejstarší známé stromy na světě, pěstované zejména pro blahodárné účinky jejich plodů a listů. Extrakt z olivového listí: Pomáhá udržovat normální krevní tlak. Jako přírodní antioxidant pomáhá chránit organizmus proti negativním účinkům volných radikálů.Walmark OptiTensin®: Vysoce kvalitní extrakt z olivového listí. Jediná tableta produktu OptiTensin® obsahuje stejné množství aktivní látky oleuropeinu jako minimálně 5 litrů extra panenského olivového oleje. Vhodné pro dlouhodobé užívání. Doporučeno osobám s hraničním krevním tlakem. Vyrobeno držitelem certifikátu GMP.

Parametry

EAN
8596024014601
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
60 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

Užívejte 1–2 tablety denně, nejlépe po jídle. Pro maximální efekt užívejte denně, minimálně po dobu 8 týdnů.

Olivové listí extrakt 5:1 350 mg (obsahuje oleuropein min. 16 %, ekvivalent 1750 mg rostliny) v jedné tabletě.

Olea europaea – extrakt z listí, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, talek, stearát hořečnatý, stabilizátory: hydroxypropyl methylcelulóza, karboxymetylcelulóza, barviva: oxid titaničitý, oxid železitý a indigotin; triglyceridy.

 

Walmark Optitensin 60 tablet

284,00 Kč