0

ASPIRIN Protect 100 mg 98 tablet

Přípravek k léčbě akutního infarktu myokardu a nestabilní anginy pectoris, po cévních operacích.
Více informací
ASPIRIN
Skladem
112,00 Kč Vč. DPH

Možnosti doručení

Zásilkovna79 Kč
PPL Parcelshop79 Kč
DPD Pickup79 Kč
Česká poštazdarma
PPLzdarma
DPDzdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
Osobní odběr Kounicovazdarma
Česká pošta Balíkovna45 Kč
Počet
- +

U dospělých

- k léčbě akutního infarktu myokardu a nestabilní anginy pectoris,

- k dlouhodobé sekundární prevenci u nemocných s manifestním atherosklerotickým onemocněním tepenného řečiště – angina pectoris (AP), proběhlý infarkt myokardu (MI) nebo cévní mozková příhoda (CMP) nebo tranzitorní ischemická ataka (TIA),

- k dlouhodobé primární prevenci u osob bez dosavadního manifestního atherosklerotického onemocnění tepenného řečiště, které jsou ale v důsledku nepříznivé kumulace rizikových faktorů ohroženy vysokým rizikem vzniku kardiovaskulárního onemocnění (10 % riziko v horizontu 10 let, hodnoceno podle doporučených postupů Evropské kardiologické společnosti),

- samostatně a/nebo v kombinaci s jinými léčivými přípravky u nemocných po cévních operacích či jiných cévních intervencích, např. perkutánní transluminální koronární intervence (PTCI), aortokoronární bypassy (CABG), endarterektomie, arteriovenózní shunty apod.

ASPIRIN

Parametry

SUKL kód
223519
EAN
4057598000697
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
98 ks
Určeno pro
Dospělé
Věk od
Od 18 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Výrobce
Bayer Pharma AG
Bayer Pharma AG
Dospělí užívají 1-3 tablety denně. Bez porady s lékařem užívejte vždy nejnižší dávku, to znamená 1 tabletu denně. Tablety užívejte nejméně 30 minut před jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody. Tabletu přípravku Aspirin Protect chrání enterosolventní obal, který při průchodu žaludkem odolává a rozpouští se až ve střevě, tím předchází nežádoucímu působení léčivé látky na žaludeční sliznici. Proto tablety polykejte celé! Při podezření na akutní infarkt myokardu nebo záchvat nestabilní anginy pectoris užijte najednou 2-3 tablety, které nejprve rozdrťte nebo rozkousejte. Narušení povrchové vrstvy tablety umožní urychlené vstřebání léčivé látky.
Léčivá látka: acidum acetylsalicylicum 100 mg. Pomocné látky: celulosový prášek, kukuřičný škrob, methakrylátový kopolymer TYP C, natrium-lauryl-sulfát, polysorbát 80, mastek, triethyl-citrát.
Registrovaný léčivý přípravek. Před použitím si pozorně přečtěte příbalovou informaci.

ASPIRIN Protect 100 mg 98...

112,00 Kč