0

Walmark Proenzi 3+ 180 tablet

Doplněk stravy, kloubní výživa pro zdravé klouby,chrupavky, kosti, šlachy a vazy. Účinější složení, působí ve všech kloubech. Pozitivní efekt přetrvává i po ukončení užívání, a to 2-3 měsíce.
Více informací
Skladem
504,00 Kč Vč. DPH

(2,80 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Walmark Proenzi 3+ 180 tablet

Proenzi® 3+ obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, Unique MSM® a speciální ExPur complex. Glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání - kostí, vazů a šlach. MSM je zkratka pro metylsulfonylmetan, který je znám jako přírodní zdroj biologicky aktivní síry. ExPur complex je speciální kombinace kolagenu typu II a vitaminu C. Kolagen typu II je základní stavební složkou kloubní chrupavky a vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Proenzi® 3+ je doporučován pro podporu všech kloubů - kolenních, kyčelních, kloubů rukou a páteře. Efekt přetrvává i po ukončení užívání, a to 2-3 měsíce.

Parametry

EAN
8595165296853
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
180 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
12 let
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

Dospělí 3 tablety denně. Děti od 12 let 1 tabletu denně. Užívejte nejlépe po jídle. Dodržujte dostatečný pitný režim. Při problémech s polykáním je možné tablety půlit či drtit. Optimální doba užívání je 2-3 měsíce. Je možné i dlouhodobé užívání.
  • glukosamin sulfát 2 KCl (z korýšů), stearát hořečnatý (látka protispékavá), hydroxypropylmethylcelulóza (stabilizátor), talek, kolagen typu II, methylsulfonylmethan, fosforečnan vápenatý, polyfruktóza, triglyceridy, mikrokrystalická celulóza, chondroitin sulfát, hrachový škrob, kyselina L-askorbová

Walmark Proenzi 3+ 180 tablet

504,00 Kč