0

Pharma Activ Femina Gel Australian Original 5x5 ml

Přírodní gel pro udržení intimního komfortu. Femina Gel obsahuje přírodní antiseptický olej Tea Tree Australian Original v optimální 2,7% koncentraci a kyselinu hyaluronovou.
Více informací
Pharma Activ
Brzy skladem
267,00 Kč Vč. DPH

(10,68 Kč ml)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

Pharma Activ Femina Gel Australian Original 5x5 ml

Přírodní vaginální gel pro udržení intimního komfortu. FeminaGel® obsahuje přírodní antiseptický olej Tea Tree Australian Original® v optimální 2,7% koncentraci. Olej Tea Tree díky svým antiseptickým schopnostem omezuje výskyt bakterií, plísní a kvasinek a zároveň podporuje přirozené intimní prostředí zevního genitálu ženy. Kyselina Hyaluronová vytváří v kombinaci s vlhkým sekretem ochranný gelový povlak, který zvlhčuje a chrání intimní partie ženy. FeminaGel® se doporučuje používat při subjektivních obtížích a nepříjemných pocitech jako je pálení, svědění, pocity sucha a další podráždění v intimní oblasti. Je vhodné jej preventivně používat před a po návštěvě bazénu, sauny nebo fitcentra.
Pharma Activ

Parametry

EAN
8594194760038
Cesta podání
Vaginální
Léková forma
Gel
Velikost balení
25 ml
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
Pharma Activ
3834406
3834406
FeminaGel® se snadno a pohodlně aplikuje díky jednotlivým dávkám v tubách, čímž je zajištěna optimální hygiena při použití. Je bezbarvý, nemastný a nezpůsobuje podráždění. Při mírných potížích se doporučuje jedna aplikace jednou za tři dny, při silnějších obtížích 1x - 2x denně a pokračovat do ústupu obtíží. Každá tuba je na jedno použití. Pro udržení zdravé mikroflóry se doporučuje občasné použití.
Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Carbomer, Sodium Hydroxide, Limonene.

Pharma Activ Femina Gel...

267,00 Kč