0

CICATRIDINA vaginální čípky 10 ks

Vaginální čípky s kyselinou hyaluronovou. Používají se k hojení poševní sliznice, po porodu, k léčbě vaginální suchosti různého původu.
Více informací
CICATRIDINA
Skladem
473,00 Kč Vč. DPH

Možnosti doručení

Zásilkovna79 Kč
PPL Parcelshop79 Kč
Česká poštazdarma
PPLzdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
Osobní odběr Kounicovazdarma
Česká pošta Balíkovna45 Kč
Počet
- +

Vaginální čípky Cicatridina® působí díky přítomnosti kyseliny hyaluronové, mukopolysacharidu, který je hojně distribuován v mnoha tělesných tkáních. Kyselina hyaluronová díky své schopnosti zadržovat vodu vytváří film, který hydratuje, urychluje a zlepšuje proces obnovy epitelu a hojení tkání.

Indikace:

  • Pomocná léčba při procesech hojení stavů atrofické a dystrofické poševní sliznice.
  • Napomáhá hojení po porodu a gynekologické chirurgii, v případech dystrofie po chemoterapii a ionizujícím záření.
  • Léčba vaginální suchosti různého druhu.
CICATRIDINA

Parametry

EAN
8032595870166
Cesta podání
Vaginální
Léková forma
Čípky
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
FARMA-DERMA S.R.L.
Farma-derma s.r.l.

Dospělí: použijte jeden čípek denně nebo dle lékařského předpisu, nejlépe večer před spaním, abyste zabránili úniku produktu. Nedržte vaginální čípek v prstech příliš dlouho, mohl by se rozpustit.

Délka užívání závisí na vývoji příznaků; v případě potřeby se vaginální čípky mohou používat dlouhodobě. V každém případě po 30 dnech nepřetržitého používání léčbu na týden přerušte.

Sodná sůl kyseliny hyaluronové 5 mg, olejový výtažek z pupečníku asijského, olejový výtažek z měsíčku lékařského, olejový výtažek z aloe pravé, esenciální olej z čajovníku australského, polosyntetické glyceridy, BHT.
Jedná se o zdravotnický prostředek. Před použitím si vždy pečlivě přečtěte informace o přípravku a je-li součástí tak i návod k použití.

CICATRIDINA vaginální čípky...

473,00 Kč