0

GS Merilin original 60 tablet

Obsahuje 4 klinicky ověřené bylinné extrakty, obohacené o vitaminy a minerály. Přírodní a nehormonální přípravek k udržení správné hladiny hormonů v těle. Nové složení, 2x více účinných látek.
Více informací
GS
Skladem
572,00 Kč Vč. DPH

(9,53 Kč ks)

Počet
- +

GS Merilin original 60 tablet

Účinně podporuje fyzickou i psychickou pohodu žen v období menopauzy i před ním, zvyšuje vitalitu, libido, potlačuje únavu a podporuje zdravé kosti. Složení je založeno na cenných látkách pocházejících z přírody, jejichž účinnost je ověřena klinickými studiemi. Pomáhá udržet optimální hladinu hormonů v těle. Zmírňuje návaly horka a pocení. Podporuje psychickou pohodu a zdravý spánek. Bojuje proti stresu, únavě a doplňuje energii. Posiluje imunitu. Přispívá ke krásné pleti. Vhodný i pro dlouhodobé užívání.
GS

Parametry

EAN
8595693300244
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
60 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Green Swan
4818176
4818176
Užívejte pravidelně 1 tabletu denně. Doporučená doba užívání je alespoň 2 měsíce. Příznivý efekt lze očekávat nejdříve po 4–6 týdnech užívání. Přípravek lze užívat dlouhodobě a není nutné zařazovat přestávky po uplynutí nějakého času. Tablety obsahují rostlinné extrakty, které se vyznačují proměnlivou barevností a charakteristickým aromatem, které nejsou na závadu kvality výrobku. K úpravě vzhledu nejsou použita žádná barviva, proto mají tablety přirozenou barvu.
Plnidla (celulóza, maltodextrin), uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, extrakt z šácholanu, extrakt z vitánie, extrakt z drmku, extrakt z ploštičníku, protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), potahovací látky (hydroxypropylmethylcelulóza, mastek), pyridoxin hydrochlorid, cholekalciferol.

GS Merilin original 60 tablet

572,00 Kč