0

GREEN IDEA Probiotikum Green 11+ 30 tobolek

Směs 11 druhů živých kultur a prebiotik stimuluje imunitní systém a udržuje zdravý trávicí aparát.
Více informací
Green idea
Skladem
241,00 Kč Vč. DPH

(8,03 Kč ks)

Počet
- +

GREEN IDEA Probiotikum Green 11+ 30 tobolek

Obsahuje unikátní směs 11 druhů živých kultur a prebiotika. Směs stimuluje imunitní systém (celkovou i slizniční imunitu), zlepšuje komfort střevního prostředí a udržuje zdravý trávicí aparát. Podporuje peristaltiku střev a potlačuje výskyt patogenních mikroorganismů. Podporuje správné a zdravé trávení. Snižuje plynatost a nadýmání.
Green idea

Parametry

EAN
8595643608031
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tobolky
Velikost balení
30 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Green Idea
1–2 tobolky (12–24 x 109 živé kultury) denně. Užívejte společně s jídlem a dostatečně zapijte. Je možné užívat pravidelně a dlouhodobě. Doporučujeme užívat při a po aplikaci antibiotik.
Inulin, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactococcus lactis, Lactobacillus casei, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus paracasei, Stearan hořečnatý (plnidlo), želatinová tobolka.
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou složku přípravku.

GREEN IDEA Probiotikum...

241,00 Kč