0

Thermoval Rapid digitální teploměr

Digitální teploměr Thermoval rapid tzv. „rychloběžka“ změří teplotu přesně během 10 sekund. Naměřenou hodnotu přečtete snadno na velkém displeji. Vítěz dTestu.
Více informací
Thermoval
Skladem
177,01 Kč Vč. DPH

vč. ekologické daně 0,01 Kč

Možnosti doručení

DPD99 Kč
Zásilkovna79 Kč
PPL99 Kč
Osobní odběr Kounicovazdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
Česká pošta79 Kč
PPL Parcelshop79 Kč
DPD Pickup79 Kč
Česká pošta Balíkovna79 Kč
Počet
- +

Thermoval Rapid digitální teploměr

Výhody teploměru Thermoval rapid: Velmi rychlé měření teploty v délce 6 – 40 vteřin v závislosti na místě měření. Vítěz časopisu dTEST. Extra velký displej. Pevná špička. Paměť pro uchování poslední naměřené hodnoty. Digitální teploměr Thermoval rapid měří teplotu lidského těla v zadečku (6?15 sekund), ústech (10?30sekund) i v podpaží (10?40 sekund). Pro přesné měření v podpaží doporučujeme měřit teplotu po dobu 5 minut. Přístroj se po 7 minutách od měření automaticky vypne.
Thermoval

Parametry

EAN
4052199218007
Léková forma
Teploměr
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
Hartmann-rico
Stiskněte tlačítko pro spuštění měření. Teplota naměřená na čele se mírně liší od teploty v podpaží nebo ústech (bývá o 0,1 stupně nižší). Na dvě sekundy se na displeji zobrazí všechny symboly. Přístroj na tři sekundy ukáže poslední naměřenou teplotu. Poté ukazatel teploty zhasne. Na displeji vidíte symbol čela. Přístroj je připraven k měření, jakmile bliká symbol „°C“. Umístěte teploměr podle zvoleného měření. Změřte teplotu v zadečku (40‐60 sekund), ústech (60 sekund) nebo v podpaží (60‐90 sekund). Pro přesné měření v podpaží doporučujeme měřit teplotu po dobu 5 minut. Výsledek se zobrazuje po dobu pěti sekund a poté se na displeji zobrazí blikající symbol „°C“.
Jedná se o zdravotnický prostředek. Před použitím si vždy pečlivě přečtěte informace o přípravku a je-li součástí tak i návod k použití.

Thermoval Rapid digitální...

177,01 Kč