0

ViruProtect Stada ústní sprej 7 ml

ViruProtect je zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje na nachlazení s obsahem účinných látek glycerin a trypsin. Ústní sprej působí v místě aplikace a bojuje proti příčině nachlazení - proti virům způsobujícím nachlazení.
Více informací
Skladem
163,00 Kč Vč. DPH

(23,29 Kč ml)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

ViruProtect Stada ústní sprej 7 ml

ViruProtect STADA obsahuje dvě hlavní složky, glycerol a tresčí trypsin, které společně vytvářejí účinnou bariéru se třemi mechanismy účinku: Zachycuje: Glycerol vytváří osmoticky aktivní bariéru, která viry zachycuje. Deaktivuje: Trypsin snižuje schopnost virů se vázat na sliznici, a tudíž redukuje jejich schopnost infikovat buňky. Chrání. Sprej s přírodními enzymy se aplikuje na sliznici v ústní dutině, kde vytváří ochrannou bariéru proti virům způsobujícím běžné nachlazení. Ochranná vrstva tyto virové částice zachytí, deaktivuje a brání jejich šíření a množení. ViruProtect STADA potlačuje a zmírňuje příznaky nachlazení. Chrání proti virům způsobujícím nachlazení Pokud se použije v časné fázi infekce, může pomoci zkrátit dobu trvání nachlazení Zmírňuje příznaky nachlazení a ulevuje od bolesti v krku

Parametry

EAN
7340031106207
Cesta podání
Do dutiny ústní
Léková forma
Sprej
Velikost balení
7 ml
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
4 let
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek

Specifické reference

Aplikujte 2 vstřiky (1 dávka) až 6x denně do ústní dutiny.

Glycerin, voda, trypsin (z tresky), ethanol (<1 %), chlorid vápenatý, trometamol a mentol. Neobsahuje cukr, konzervační látky, gluten ani laktózu.

ViruProtect Stada ústní...

163,00 Kč