0

Ibalgin 50 mg/g krém 50g

Analgetikum ve formě krému, potlačuje bolest, tlumí zánět a snižuje otok, k léčbě poranění šlach, svalů a kloubů, jako je podvrtnutí, natažení, zhmoždění, dobře se vstřebává, bez parfemace, pro dospělé a dospívající od 12 let
Více informací
Ibalgin
Skladem
102,00 Kč Vč. DPH

(2,04 Kč g)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Ibalgin 50 mg/g krém 50g

Ibalgin® krém se používá k místní léčbě bolestivých poranění šlach, svalů a kloubů s otoky nebo bez otoků, např. podvrtnutí, natažení, zhmoždění.

Po poradě s lékařem se Ibalgin® krém používá také k léčbě zánětu šlach a svalových úponů při revmatizmu měkkých tkání, k léčbě bolesti při degenerativních onemocněních kloubů kolen a rukou (artróza), při bolestivém povrchovém zánětu žil.

Při silných bolestech je vhodné, po poradě s lékařem nebo lékárníkem, léčbu doplnit podáním tablet s obsahem ibuprofenu (např. Ibalgin 400).

Ibalgin® krém je určen dospělým a dospívajícím od 12 let. Ibalgin® krém je volně prodejný lék k vnějšímu použití.

Obsahuje ibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Ibalgin

Parametry

SUKL název
IBALGIN 50MG/G CRM 50G
SUKL kód
0254307
EAN
8595116527944
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Krém
Velikost balení
50 g
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
12
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Výrobce
Zentiva, k.s.
Indikační skupina
Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica

Specifické reference

Na postižené místo 3–4krát denně nanášejí 4–10 cm dlouhý proužek krému, který si lehce vetřete do kůže. Při rozsáhlých a bolestivých krevních výronech se může zpočátku místo ošetřené krémem překrýt neprodyšným obvazem. Po nanesení krému si umyjte ruce, pokud ošetřovaná místa nejsou právě na rukách. Pokud při poraněních nedojde do 7 dnů k ústupu obtíží nebo naopak dojde ke zhoršení, přerušte léčbu a obraťte se na lékaře. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 2 týdny. Těhotné (v prvním a druhém trimestru těhotenství) a kojící ženy mohou na výslovné doporučení lékaře přípravek krátkodobě použít. Přípravek se nemá používat v posledních třech měsících těhotenství. 

Ibuprofenum 2,5 g v 50 g gelu nebo 5 g ve 100 g gelu (tj. 5 %).

Gelový základ: Hyetelóza, propylenglykol, isopropylalkohol, etanol 96 %, trolamin, čištěná voda.

Ibalgin 50 mg/g krém 50g

102,00 Kč