0

IBALGIN 50 mg/g gel 100 g

Analgetikum ve formě gelu, potlačuje bolest, tlumí zánět a snižuje otok, k léčbě poranění šlach, svalů a kloubů, jako je podvrtnutí, natažení, zhmoždění, gel se zklidňujícím a chladivým účinkem, bez parfemace, pro dospělé a dospívající od 12 let
Více informací
Ibalgin

Velikost balení:

100 g
Skladem
209,00 Kč Vč. DPH

(2,09 Kč g)

Možnosti doručení

DPD99 Kč
Zásilkovna79 Kč
PPL99 Kč
Osobní odběr Kounicovazdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
Česká pošta79 Kč
PPL Parcelshop79 Kč
DPD Pickup79 Kč
Česká pošta Balíkovna79 Kč
Počet
- +

IBALGIN 50 mg/g gel 100 g

Ibalgin® gel se používá k místní léčbě bolestivých poranění šlach, svalů a kloubů s otoky nebo bez otoků, jako je podvrtnutí, natažení, zhmoždění. Gel má zklidňující a chladivý účinek.

Po poradě s lékařem se Ibalgin® gel používá také k léčbě bolesti při degenerativních onemocněních kloubů kolen a rukou (artróza), při zánětu šlach a svalových úponů při revmatizmu měkkých tkání, k léčbě bolestivého povrchového zánětu žil.

Při silných bolestech je vhodné, po poradě s lékařem nebo lékárníkem, léčbu doplnit celkovým podáním tablet s obsahem ibuprofenu (např. Ibalgin 400).

Ibalgin® gel je určen dospělým a dospívajícím od 12 let. Ibalgin® gel je volně prodejný lék k vnějšímu použití. Obsahuje ibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Ibalgin

Parametry

SUKL název
IBALGIN 50MG/G GEL 100G
SUKL kód
0254305
EAN
8595116523823
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Gel
Velikost balení
100 g
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
12
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Výrobce
Zentiva, k.s.
Indikační skupina
Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica

Aplikujte na postižené místo 3–4krát denně v časových odstupech 3–4 hodin. Nanášejte 4–10 cm dlouhý proužek gelu, který si lehce vetřete do kůže. Po nanesení gelu si umyjte ruce, pokud ošetřovaná místa nejsou právě na rukách. Pokud při poraněních nedojde do 7 dnů k ústupu obtíží, nebo naopak dojde ke zhoršení či se projeví nežádoucí účinky léku, přerušte léčbu a obraťte se na lékaře. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 2 týdny. Těhotné ženy v prvním a druhém trimestru těhotenství a kojící ženy mohou přípravek používat pouze na výslovné doporučení lékaře, pokud je používán krátkodobě a na malé plochy. Přípravek se nemá používat ve třetím trimestru těhotenství. 

 

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen 5 g v 100 g gelu (tj. 5 %).

Pomocnými látkami jsou hyetelóza, propylenglykol, isopropylalkohol, etanol 96 %, trolamin, čištěná voda.

IBALGIN 50 mg/g gel 100 g

209,00 Kč