0

PURESSENTIEL Roll-on na bolavé svaly a klouby 75 ml

Roll-on na unavené svaly a klouby. Masážní kuličkový aplikátor. 14 esenciálních olejů. 100% čisté a přírodní složení. Pro osoby od 7 let.
Více informací
Puressentiel
Skladem
389,00 Kč Vč. DPH

(5,19 Kč ml)

Počet
- +

PURESSENTIEL Roll-on na bolavé svaly a klouby 75 ml

Roll-on na svaly a klouby doporučujeme zejména sportovcům (před cvičením a po něm) a lidem, kteří trpí akutní či chronickou bolestí (zatuhlý krk, bolest zad, natažené svaly, zablokování apod.). Kombinace masážního aplikátoru a 14 esenciálních olejů s uvolňujícími účinky (kajeput, rmen římský, hřebíček, eukalyptus, stálezelené rostliny, jalovec, levandule, majoránka, máta peprná, niaouli, muškátový oříšek, borovice, rozmarýn a terpentýn) představuje přírodní způsob, jak podpořit příjemný pocit a zmírnit bolest. Analgetický, uvolňuje bolest, protizánětlivý, uvolňuje svaly.

Francouzská rodinná značka Puressentiel působící v lékárnách vznikla v roce 2005. Zakladateli jsou Isabelle a Marco Pacchioni, kteří se řadí mezi milovníky aromaterapie. Kombinují součinnost aromaesenciálních olejů a nejčistších aktivních složek. Přípravky jsou navrženy tak, aby se staraly o denní zdraví a pohodu celé rodiny. Puressentiel nabízí jednoduché, efektivní a přírodní řešení, jak zmírnit bolest a nebo zajistit úlevu.

 

Puressentiel

Parametry

EAN
3401546259902
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Roll-on
Velikost balení
75 ml
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 7 let
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
Puressentiel
Akce
Puressentiel
Před použitím důkladně protřepejte. Nanášejte třikrát denně na oblasti citlivých svalů a kloubů (záda, krk, ramena, předloktí, zápěstí, boky, kolena, kotníky, chodidla). Speciální masážní aplikátor je ideální pro masírování bolestivých oblastí a dosažení maximálního pocitu uvolnění. Kulička roll-onu umožňuje regulovat intenzitu masáže. V případě nutnosti naneste více produktu a masáž proveďte prsty. Po použití si dobře umyjte ruce.

PURESSENTIEL Roll-on na...

389,00 Kč