0

PURESSENTIEL Sprej pro lepší dýchání 18 esenciálních olejů 20 ml

Aromaterapeutický sprej proti obtížím s dýcháním. Aktivní přísady. 100 % přírodní složení. 18 esenciálních olejů. Zklidňuje dýchací cesty. Používejte při prvních náznacích nachlazení, proti nepříjemným dopadům zimy a při sezónní přecitlivělosti. Od tří let.
Více informací
Puressentiel
Skladem
249,00 Kč Vč. DPH

(12,45 Kč ml)

Počet
- +

PURESSENTIEL Sprej pro lepší dýchání 18 esenciálních olejů 20 ml

Francouzská rodinná značka Puressentiel působící v lékárnách vznikla v roce 2005. Zakladateli jsou Isabelle a Marco Pacchioni, kteří se řadí mezi milovníky aromaterapie. Kombinují součinnost aromaesenciálních olejů a nejčistších aktivních složek. Přípravky jsou navrženy tak, aby se staraly o denní zdraví a pohodu celé rodiny. Puressentiel nabízí jednoduché, efektivní a přírodní řešení, jak zmírnit bolest a nebo zajistit úlevu.
Puressentiel

Parametry

EAN
3701056801241
Léková forma
Sprej
Velikost balení
20 ml
Režim výdeje
Kosmetika
Výrobce
Puressentiel
Akce
Puressentiel
Trojí použití: 4 až 7 střiků do okolí pro atmosférickou disperzi, 2 až 4 střiky na kapesník pro inhalaci, 5 střiků do mísy s horkou vodou (nevroucí) pro uvolnění aromatických par do okolí.
Esenciální oleje: anýz, tea tree, kajeput, dřevo atlaského cedru, citron, cypřiš, blahovičník (eukalyptus), hřebíček, levandule lékařská, levadula hybrida, máta peprná, niaouli, oregano, borovice (pinus silvestris), ravensára, rozmarýn, šalvěj, tymián s čisticími a zklidňujícími účinky.

PURESSENTIEL Sprej pro...

249,00 Kč