0

SEPTODERM gel s dávkovačem 500 ml

Gelový alkoholový dezinfekční přípravek na bázi kombinace alkoholů. Určený k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou. S obsahem zvláčňujících přísad pro extra ochranu pokožky.
Více informací
SEPTODERM
Skladem
215,00 Kč Vč. DPH

Možnosti doručení

Zásilkovna79 Kč
PPL Parcelshop79 Kč
Česká poštazdarma
PPLzdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
Osobní odběr Kounicovazdarma
Česká pošta Balíkovna45 Kč
Počet
- +

  • Účinná hygienická a chirurgická dezinfekce rukou
  • Rychlá a dlouhotrvající účinnost
  • Zanechává pocit svěží, jemné a vláčné pokožky
  • Příjemná aplikace a nižší spotřeba díky gelové formulaci

Použití

Septoderm gel je vhodný pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou, a to ve všech typech zdravotnických zařízení, v ústavech sociální péče, v laboratořích, ve farmaceutické a kosmetické výrobě, v institucích, potravinářství, fitness, wellness a beauty sektoru (kosmetika, manikúra, masáže, pedikúry, piercing, tatoo), v komunální sféře, institucích, a dále pro každodenní dezinfekci rukou pro běžné spotřebitele.

Účinnost

Baktericidní, virucidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní.

Společnost Schülke své produkty vyrábí inovativními a bezpečnými postupy šetrnými k životnímu prostředí, hospodárně a za dodržení vysokých standardů kvality. Je držitelem certifikátů ISO 13485 a ISO 9001.

SEPTODERM

Parametry

EAN
8595638105644
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Gel
Velikost balení
500 ml
Režim výdeje
Suroviny a biocidy
Výrobce
Schulke CZ, s.r.o.
Schulke CZ, s.r.o.
Septoderm gel se neředí a aplikuje se na čisté, suché ruce. Aplikujte do dlaně ruky dostatečné množství přípravku a vtírejte jej do pokožky rukou tak, aby byly všechna místa na rukou mokrá po stanovenou dobu expozice, která je uvedená na etiketě.

100 g Septoderm gel obsahuje následující aktivní látky: 45 g Ethanol 30 g Propan-2-ol Další složení: zvláčňující a ošetřující látky.

Určeno pro profesionální trh. Termoelektrické přístroje používejte až po úplném zaschnutí přípravku. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Skladovat v uzavřených obalech, mimo zdrojů sálavého tepla, ohně, nápojů, krmiv, potravin a slunečního záření.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

SEPTODERM gel s dávkovačem...

215,00 Kč