0

Vitaleg depur 30 tablet

Doplněk stravy Vitaleg depur obsahuje přírodní složky, které přispívají ke správnému vylučování vody z těla (extrakt z listů zeleného čaje a zlatobýlu obecného) a přirozenému mechanismu čištění organismu (extrakt ze smetánky lékařské). Také obsahuje extrakty z rostlin vhodných při pocitu těžkých a unavených nohou (extrakt z hroznových semen a kopřivy dvoudomé).
Více informací
Vitaleg
Skladem u dodavatele
215,00 Kč Vč. DPH

(7,17 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Vitaleg depur 30 tablet

Doplněk stravy Vitaleg depur obsahuje přírodní složky, které přispívají ke správnému vylučování vody z těla (extrakt z listů zeleného čaje a zlatobýlu obecného) a přirozenému mechanismu čištění organismu (extrakt ze smetánky lékařské). Také obsahuje extrakty z rostlin vhodných při pocitu těžkých a unavených nohou (extrakt z hroznových semen a kopřivy dvoudomé).\

Využití:

Zadržování vody v těle, včetně nohou, může souviset s fyziologickými změnami hormonální rovnováhy během menstruačního cyklu, užíváním perorální antikoncepce, nezdravou stravou nebo nedostatkem správné fyzické aktivity.

Vitaleg

Parametry

EAN
5902802704252
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
30 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Aflofarm Czech Republic s.r.o.

Specifické reference

Dospělí: 1 tableta denně. Tablety by měly být zapity vodou. Produkt by měl být užíván po jídle.\n \n Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Vyvážená, pestrá strava a zdravý životní styl jsou důležité.

Extrakt z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica) 150 mg, extrakt z plodu opuncie (Opuntia ficus indica) 100 mg, extrakt z listů zeleného čaje (Camelia sinensis) 100 mg, extrakt z hroznových semen (Vitis vinifera) 80 mg, extrakt z kořene smetánky lékařské (Taraxacum officinale) 70 mg, extrakt ze zlatobýlu obecného (Solidago virgaurea) 30 mg v jedné tabletě.

Plnidlo: celulosa, extrakt z kopřivy dvoudomé Urtica dioica, extrakt z listů zeleného čaje Camelia sinensis, extrakt z plodů opuncie Opuntia ficus-indica, extrakt z hroznových semen Vitis vinifera, extrakt z kořene smetánky lékařské Taraxacum officinale, lešticí látka: hydroxypropylmethylcelulosa, bylinný extrakt ze zlatobýlu obecného Solidago virgaurea, plnidlo: zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, lešticí látka: hořečnaté soli mastných kyselin, protispékavá látka: oxid křemičitý, barvivo: oxid titaničitý, plnidlo: hydroxypropylcelulosa, včelí vosk, karnaubský vosk.

Vitaleg depur 30 tablet

215,00 Kč