0

TEREZIA PHYTOLAX 10 kapslí

Přírodní přípravek s obsahem 7 bylin a extraktů, který je určený na podporu správného trávení a jeho bezproblémového fungování.
Více informací
Skladem u dodavatele
89,00 Kč Vč. DPH

(8,90 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

TEREZIA PHYTOLAX 10 kapslí

TEREZIA PHYTOLAX pro střevní komfort a podporu správného trávení. Obsahují JITROCEL KOPINATÝ: harmonizuje trávení, pomáhá růst zdravým bakteriím v našem zažívacím traktu, přispívá k pročištění organizmu. LOPUCH VĚTŠÍ podporuje trávení. KRUŠINA OLŠOVÁ má příznivý vliv na normální funkci střevního traktu. KOPR VONNÝ usnadňuje trávení, pomáhá podporovat normální funkci jater a žlučových cest, přispívá ke stimulaci produkce trávicích tělních tekutin.

Parametry

EAN
8594006898560
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
10 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
15 let
Režim výdeje
Doplněk stravy
Bez lepku
Ano

Specifické reference

1 – 2 kapsle denně před jídlem, dle potřeby. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.

1 kapsle obsahuje 450 mg směsi PHYTOLAX [meruňka (Prunus armeniaca) sušený extrakt plodu 90 mg, jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata) sušený list 90 mg, lopuch větší (Arctium lappa) sušený extrakt kořene, švestka (Prunus domestica) sušený extrakt plodu 45 mg, krušina olšová (Rhamnus frangula) sušený extrakt listu 45 mg, kopr vonný (Anethum graveolens) mletá semena, proso seté (Panicum miliaceum) extrakt ze semen]. Obal kapsle: želatina.

Lepek (mg/kg) < 5,0, vláknina (g/100 g) 21,1.

TEREZIA PHYTOLAX 10 kapslí

89,00 Kč