0

Phyteneo Parasine Rapid 100 ml + speciální hřeben + čepice

Roztok k hubení vší a hnid s dvojím působením, vůči kterému vši nevytváří rezistenci. K dosažení efektu postačí 10 minut. Včetně speciálního hřebenu a čepice.
Více informací
Phyteneo
Skladem
303,00 Kč Vč. DPH

(3,03 Kč ml)

Počet
- +

Phyteneo Parasine Rapid 100 ml + speciální hřeben + čepice

Působí již za 10 minut. Rychlé nanášení stlačením lahve. Pohodlná aplikace na suché vlasy. Dvojí efekt působení. S tea tree a tymiánovou silicí. Speciální hřeben se spirálkami, které snadněji zachytí vši a hnidy. Praktická čepice z rozložitelného materiálu. Pro dospělé a děti od 2 let. Vhodné i pro těhotné a kojící ženy.
Phyteneo

Parametry

EAN
8594071270605
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Roztok
Velikost balení
100 ml
Určeno pro
Dospělí a děti
Věk od
Od 2 let
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
Neofyt
4710571
4710571
Pomocí aplikátoru naneste roztok na suché vlasy rovnoměrně po celé jejich délce a důkladně jej vetřete do vlasů. Vlasy i vlasová pokožka by měly být roztokem dobře zvlhčené. Vlasy přikryjte přiloženou čepicí, která zabrání stékání přípravku. Přípravek nechte 10 minut působit. Poté vlasy pročesejte po jednotlivých pramenech přiloženým hřebenem (všiváčkem). Vyčesané parazity průběžně odstraňujte z hřebenu například opláchnutím vodou. Po pročesání vlasy propláchněte vlažnou vodou a následně umyjte běžným šamponem. Během následujících 10 dnů pravidelně kontrolujte, zda se ve vlasech vyskytují vši a/nebo hnidy. Při jejich výskytu, nebo pokud si nebudete jistí, zda se jedná o živé nebo již uhynulé hnidy, proceduru ihned opakujte. I když nenaleznete žádné živé vši a/nebo hnidy, proceduru po 10 dnech zopakujte. Zabráníte tím možnému opětovnému rozšíření nákazy.
Účinné látky: Isopropyl myristate 39,96 %, Cyklopentasiloxane 39,96 %, Tymiánová silice 0,09 %. Ostatní látky: Dimethicone, Nerolidol, Tea tree oil.

Phyteneo Parasine Rapid 100...

303,00 Kč