0

Acneminum 30 tablet

Acneminum pomáhá uchovat zdraví pokožky zevnitř a její správný vzhled, díky extraktu z violky trojbarevné. Péče o pleť u dospívajících a dospělých ve formě doplňku stravy - tablety. Pouze jedna tableta denně – Vaše každodenní péče o pleť zůstává nezměněna.
Více informací
Acneminum
Skladem
234,00 Kč Vč. DPH

(7,80 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Acneminum 30 tablet

Doplněk stravy Acneminum – pro zdravou pokožku. V období dospívání dochází ke změnám, které se mohou nepříznivě projevit na stavu pokožky. Violka trojbarevná přispívá ke zdraví pokožky zevnitř a smetánka lékařská podporuje přirozený mechanismus čištění těla. Niacin přispívá k udržení zdravé sliznice a pokožky. Zinek pomáhá udržovat správný metabolismus sacharidů, normální syntézu DNA a bílkovin a přispívá k udržení správného metabolismu mastných kyselin.

Určeno pro dospívající a dospělé

Pouze jedna tableta denně

Vaše každodenní péče o pleť zůstává nezměněna

Využití: K udržení zářivé a zdravé pokožky zvenku i zevnitř - Vaše každodenní péče o pleť podpořena doplňkem stravy

Acneminum

Parametry

EAN
5902802704238
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
30 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Aflofarm Czech Republic s.r.o.

Specifické reference

Doporučený pro dospívající a dospělé  1 tableta denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Vyvážená, pestrá strava a zdravý životní styl jsou důležité.

plnidlo: celulosa, extrakt z violky trojbarevné (Viola tricolor), zink-glukonát, extrakt ze smetánky lékařské (Taraxacum officinale), lešticí látka: hydroxypropylmethylcelulosa, nikotinamid, extrakt z listů zeleného čaje (Camelia sinensis), barvivo: oxid titaničitý, lešticí látka: hořečnaté soli mastných kyselin, plnidlo: oxid křemičitý, pyridoxin-hydrochlorid, lešticí látka: hydroxypropylcelulosa, bílý včelí vosk a karnaubský vosk.

Acneminum 30 tablet

234,00 Kč