0
Krátká expirace

Celaskon červený pomeranč 500 mg 20 šumivých tablet

Vitamín C. Šumivé tablety. K posílení odolnosti organismu při infekčních onemocněních jako je chřipka a nachlazení. K prevenci nebo k léčbě stavů nedostatku vitamínu C v organismu. Pro dospeělé a děti od 3 let.
Více informací
Celaskon
Skladem
91,00 Kč Vč. DPH

(4,55 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Celaskon červený pomeranč 500 mg 20 šumivých tablet

Přípravek Celaskon červený pomeranč obsahuje 500 mg kyseliny askorbové (vitamín C).

  • Přípravek Celaskon červený pomeranč se užívá k posílení odolnosti organismu při infekčních onemocněních jako je chřipka a nachlazení.
  • Zmírňuje a zkracuje příznaky chřipky a nachlazení.
  • Posiluje imunitní systém, snižuje možnost onemocnění nachlazením.
  • Pokrývá zvýšenou potřebu vitamínu C v organismu ve stresových situacích.
  • Přípravek Celaskon červený pomeranč obsahuje vitamín C, který je důležitý pro růst a udržování zdravých kostí, zubů, dásní, vaziva a cév, pro tvorbu látek účastnících se přenosu nervových vzruchů, pro tvorbu hormonů, pro vstřebávání železa z potravy, pro normální imunitní odpověď na infekci a pro hojení ran.

Lidský organismus si vitamín C neumí sám vytvořit, proto je nezbytné jej do organismu dodávat. Přípravek Celaskon červený pomeranč se dále užívá při stavech zvýšené potřeby vitamínu C, v těhotenství, při kojení, v době intenzivního růstu, u starších osob, u sportovců, při nadměrné fyzické a duševní práci, po těžkých úrazech, při popáleninách a rozsáhlých operacích. Zvýšená potřeba je též u kuřáků.

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Celaskon® červený pomeranč je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje acidum ascorbicum. Čtěte pozorně příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Celaskon

Parametry

SUKL název
CELASKON ČERVENÝ POMERANČ 500MG TBL EFF 20
SUKL kód
0230052
EAN
8595116531927
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety šumivé
Velikost balení
20 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
3
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Výrobce
Saneca Pharmaceuticals a. s.
Indikační skupina
Vitamina, vitagena
Expirace
31.3.2023

Specifické reference

Doporučená dávka přípravku je 1 tableta (500 mg) denně. Při léčbě hypovitaminosy C (nedostatek vitamínu C) se používají dávky vyšší, a to až 2 000 mg denně, podle doporučení lékaře. Tabletu nechte rozpustit asi ve 150 ml vody a vypijte. Pokud lékař neurčí jinak, je možné podávat po dobu 7-14 dní, v případě, že se však Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, poraďte se o dalším postupu s lékařem.

Těhotné a kojící ženy mohou přípravek Celaskon červený pomeranč přechodně užívat v doporučených denních dávkách.

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum ascorbicum 500 mg.

Pomocnými látkami jsou kyselina citronová, sorbitol, hydrogenuhličitan sodný, laktóza, pomerančové aroma v prášku, makrogol 6000, draselná sůl acesulfamu, červeň allura AC (E129).

Celaskon červený pomeranč...

91,00 Kč