0

ADDITIVA Vitamin C 1000 mg červený pomeranč 20 šumivých tablet

Šumivé tablety s vysokým obsahem vitaminu C, které doplňují nedostatek tohoto vitaminu při zvýšeném nároku organismu.
Více informací
ADDITIVA
Skladem
113,00 Kč Vč. DPH

Možnosti doručení

Zásilkovna79 Kč
Osobní odběr Kounicovazdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
PPL Parcelshop79 Kč
DPD Pickup79 Kč
Česká pošta Balíkovna79 Kč
Česká poštazdarma
PPLzdarma
DPDzdarma
Počet
- +

Vitamin C je důležitou součástí výživy, přispívá ke správné funkci kostí a pojivové tkáně. Zvyšuje odolnost proti infekcím. Léčivý přípravek Additiva Vitamin C s příchutí červeného pomeranče dodává kyselinu ascorbovou (vitamin C) při vyšší zátěži organismu. Na doporučení lékaře se užívá zejména při infekcích horních cest dýchacích, při chřipkových a jiných infekcích, zvláště v počáteční fázi onemocnění; dále v těhotenství a v období kojení. Přípravek je určen pouze pro dospělé.
ADDITIVA

Parametry

SUKL kód
0067459
EAN
8595026100107
8595026100107
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Šumivé tablety
Velikost balení
20 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Výrobce
DR. B. Scheffler GmbH
Indikační skupina
Vitamina, vitagena
Dospělí užívají 1 šumivou tabletu 1x denně. Šumivou tabletu rozpusťte v polovině sklenice vody nebo ovocné šťávy a vypijte. Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe, nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.
Léčivou látkou je acidum ascorbicum (1g v jedné šumivé tabletě).Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, sorbitol, pomerančové aroma, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, povidon 25, dihydrát sodné soli sacharinu, oranžová žluť, azorubin, indigokarmín.
Přípravek neobsahuje cukr, proto je vhodný i pro diabetiky. Přípravek obsahuje azobarviva, která mohou způsobit alergické reakce. Léčivý přípravek. Čtěte pozorně příbalovou informaci.

ADDITIVA Vitamin C 1000 mg...

113,00 Kč