0

DIARSANYL pasta pro psy a kočky 10 ml

Výživový doplněk pro psy a kočky pro udržení normální činnosti trávicího traktu. Pomáhá při akutním průjmu.
Více informací
DIARSANYL

Velikost balení:

10 ml
24 ml
Skladem u dodavatele - Zboží odesíláme do 5-ti pracovních dní od objednání
399,00 Kč Vč. DPH

Možnosti doručení

Zásilkovna79 Kč
Osobní odběr Kounicovazdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
PPL Parcelshop79 Kč
DPD Pickup79 Kč
Česká pošta Balíkovna79 Kč
Česká poštazdarma
PPLzdarma
DPDzdarma
Počet
- +

Pasta je zelenohnědé barvy, má krémovou konzistenci a díky své specifické chuti a vůni je dobře přijímána většinou psů a koček. Jedná se o dietetickou pastu na akutní i chronické průjmy.

Cílem terapie průjmu je ochrana sliznice trávicího traktu před dalším poškozením, absorpce a eliminace škodlivých látek a obnova energetické a acidobazické rovnováhy. Účinné látky obsažené v pastě zabezpečují udržování normálních funkcí trávicího traktu, takže může být použita i jako doplněk stravy při léčbě akutního průjmu.

Při průjmu jakéhokoliv původu je poškozena téměř vždy mucinová vrstva střevní sliznice. Za účelem dalšího zabránění poškození sliznice, montmorilonit obsažený v pastě vytváří ochranou vrstvu na povrchu poškozené sliznice a současně pomáhá při regeneraci přirozené mucinové vrstvy. Montmorilonit adsorbuje toxiny, baktérie, viry a jiné škodlivé molekuly, takže se nemohou dále vstřebávat a škodit v organismu. Elektrolyty obsažené v produktu nahrazují esenciální elektrolyty, které organismu chybí v důsledku průjmu. Dextróza představuje lehce dostupný externí zdroj energie bez odčerpávání energie organizmu.

Doplněk při akutním průjmu, který zabezpečí udržení normálních funkcí trávicího traktu. Chrání střevní sliznici a napomáhá její regeneraci. Bentonit absorbuje a neutralizuje škodlivé látky (toxiny, bakterie, viry), elektrolyty nahrazují ztráty iontů, detróza je zdrojem energie, FOS tzv. prebiotika napomáhají obnovení přirozené střevní miroflóry. Přispívá ke kladnému výsledku léčby. Chutná pasta.

DIARSANYL

Parametry

EAN
3411111879176
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Pasta
Velikost balení
10 ml
Určeno pro
Pro psy a kočky
Režim výdeje
Veterinární přípravek
Výrobce
Ceva Santé Animale

Vložte stříkačku do koutku tlamy psa tak, že je špička stříkačky umístněna na kořeni jazyka. Množství pasty odpovídající jednomu dílku je vytlačené v případě, že se dílek na stříkačce ohne a zasune pod tělo stříkačky. Na plastové stříkačce o objemu 10 ml je 10 dílků, každý dílek představuje 1 ml pasty.

Aktivní složky: fruktooligosacharidy (FOS), dextróza, glycerol, chlorid sodný, organické soli hořčíku, bentonit.

Složení produktu: montmorilonit, elektrolyty, uhlohydráty.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Použití pasty se doporučuje až po konzultaci s veterinárním lékařem!

DIARSANYL pasta pro psy a...

399,00 Kč