0

Favea Butyrate Infusion 30 tablet

Butyrát představuje elementární krátko-řetězcovou mastnou kyselinu (SCFA). Je produkován zejména bakteriemi fermentujícími vlákninu ve střevě a jeho množství může být sníženo při nerovnovážné střevní mikroflóře.
Více informací
Skladem u dodavatele
336,00 Kč Vč. DPH

(11,20 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Favea Butyrate Infusion 30 tablet

ČISTÁ OPTIMALIZOVANÁ FORMA BUTYRÁTU V ENTEROSOLVENTNÍ ÚPRAVĚ!n Doplněk stravy Butyrate Infusion je určený pro doplnění butyrátu. Butyrát představuje elementární krátkořetězcovou mastnou kyselinu (SCFA). Je produkován zejména bakteriemi fermentujícími vlákninu ve střevě a jeho množství může být sníženo při nerovnovážné střevní mikroflóře. Enterosolventní úprava chrání butyrát před nízkým pH v žaludku a zajišťuje jeho dopravení do střeva.

Parametry

EAN
8595244310425
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
30 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 3 let
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

1 tobolku 1-2x denně před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny.
Aktivní látky v 1 tobolce: n Aktivní látky 1 cps %DRHP*n Butyrát sodný (máselnan sodný)n 200 mg -n n *DRHP = denní doporučená hodnota příjmun Obsah sodíku = 55,7 mg v jedné tobolce resp. 111,4 mg ve 2 tobolkáchn n Složení jedné tobolky: butyrát sodný, složení obalu tobolky: hydroxypropylmethylcelulóza, zahušťovadlo (guma gellan), barvivo (oxid titaničitý)

Favea Butyrate Infusion 30...

336,00 Kč