0

Galmed Test těhotenský Comfort Plus 10 tyčinka 1ks

Těhotenský test (test prováděný přímým vložením testovací tyčinky do moči) využívá metodu imunoenzymatické reakce ke kvalitativnímu detekování přítomnosti choriového gonatotropinu (hCG) v moči jako pomůcku pro zjišťování raného stádia těhotenství.
Více informací
Skladem u dodavatele
75,00 Kč Vč. DPH

(75,00 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Galmed Test těhotenský Comfort Plus 10 tyčinka 1ks

Těhotenský test pro včasnou detekci těhotenství s garancí jistoty více než 99 % spolehlivosti. S Vysokou citlivostí <10 mIU/ml a rychlostí výsledku již do 3 minut. Komfortní aplikace přímo do proudu moči s testování kdykoli během dne. Hladina hCG se pohybuje od 10 - 30 mlU/ml ve 2 týdnu těhotenství a roste až na hodnoty přes 200. 000 mU/ml. Proto bylo stanovení hCG zvoleno jako optimální a vysoce citlivá metoda kontroly těhotenství.

Parametry

EAN
8594058236679
Velikost balení
1 ks
Určeno pro
Dospělé

Specifické reference

Po vložení testovací tyčinky do proudu moči vzlíná absorbovaná moč podél membrány. Jakmile moč obsahující hCG dosáhne testovací oblasti v membráně, dojde ke vzniku barevného proužku. Nepřítomnost tohoto proužku naznačuje negativní výsledek. Pokud je test proveden řádným způsobem, objeví se v kontrolní oblasti barevný proužek (slouží pouze ke kontrole správnosti provedení).
Monoklonální protilátky proti hCH

Galmed Test těhotenský...

75,00 Kč