0

LEROS Močové cesty a ledviny 20x1.5 g

Bylinná směs s břízou a zlatobýlem, které přispívají k normální funkci močových cest. Lehce nahořklou chuť břízy a zlatobýlu vyvažuje příjemný vřes, chladivá máta a nasládlý tón kořenu jehlice trnité. Ve vůni čaje dominuje svěží peprnost máty a citrusový nádech zlatobýlu. Nálev má světlou zelenožlutou barvu letní louky.
Více informací
LEROS
Skladem
53,00 Kč Vč. DPH

(1,77 Kč g)

Počet
- +

LEROS Močové cesty a ledviny 20x1.5 g

Směs vybraných bylin s břízou a natí zlatobýlu, které přispívají k normální funkci močových cest. Bříza je považována za symbol nového začátku a čistoty a v lidovém léčitelství měla vždy nezastupitelné místo. Příznivý vliv na ledviny má vedle březových lístků také zlatobýl, který se dříve vysazoval u obydlí, protože lidé věřili, že přináší štěstí. Vaše ledviny ocení také péči vřesu, přesličky, truskavce nebo jehlice trnité.
LEROS

Parametry

EAN
8594740103319
Léková forma
Nálevové sáčky
Velikost balení
30 g
Režim výdeje
Čaje a rostlinné přípravky
Výrobce
LEROS
1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 10 minut. Čaj se pije vlažný. Připravuje se vždy čerstvý. Dospělí 2–4 šálky denně. Děti od 6 let 1–2 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.
Nať vřesu (25 %), květ ibišku (25 %), nať zlatobýlu (20 %), plod anýzu (15 %), oplodí šípku (10 %), brusinka (5 %).
Výrobek není určen pro děti do 6 let. Při chronických onemocněních ledvin, otocích způsobených nedostatečností srdce a ledvin konzultujte užívání čaje s lékařem. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

LEROS Močové cesty a...

53,00 Kč