0

Olynth 1 mg/ml nosní sprej 10ml

Nosní sprej pro uvolnění vedlejších nosních dutin, snižuje otok sliznice, stahuje cévy, usnadňuje dýchání. Vhodný pro děti od 7 let a pro dospělé.
Více informací
Olynth
Skladem
79,00 Kč Vč. DPH

(7,90 Kč ml)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Olynth 1 mg/ml nosní sprej 10ml

Olynth 1 mg/ml nosní sprej, stahuje cévy nosní sliznice a tím zmírňuje otok a usnadňuje dýchání. Je vhodný při akutní, alergické rýmě i při nadměrné tvorbě hlenu. Zároveň urychluje uvolnění hlenu při zánětu vedlejších dutin a Eustachovy trubice. Rychlý nástup účinku do 5 - 10 minut od aplikace, forma podání sprejem usnadní a zajistí rovnomernou aplikaci v celé nosní dutině. Přípravek je vhodný pro děti od 7 let a pro dospělé.
Olynth

Parametry

SUKL název
OLYNTH 1MG/ML NAS SPR SOL 1X10ML I
SUKL kód
0239776
EAN
3574660403091
Cesta podání
Nosní
Léková forma
Sprej
Velikost balení
10 ml
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 7 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Otorhinolaryngologica

Specifické reference

Příbalová informace
Ke stažení (228.71k)
  • Pokud lékař nedoporučí jinak, dospělým a dětem od 7 let se přípravek podává podle potřeby, nejvýše však 3x denně 1 dávka přípravku OLYNTH do každé nosní dírky. Dávkování závisí na citlivosti nemocného a na účinku přípravku. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek OLYNTH déle než 5 dní.
  • Léčivá látka: xylometazolini hydrochloridum
  • Pomocné látky: roztok benzalkonium-chloridu, dihydrát dinatrium-edetátu, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, tekutý krystalizující sorbitol 70% a čištěná voda

Olynth 1 mg/ml nosní sprej...

79,00 Kč